Skocz do zawartości
dany

Akwa Rebcia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mialem okazje zobaczyc na zywo akwarium Rebcia ja pierd...... :) poprostu cos pieknego, ogladalem w zyciu kilka akwarii morskich. ale takiego pieknego na zywo nigdy! A teraz kilka slow do Repcia - nie pisze tego dlatego, że dostalem prezent :) tylko dlatego,że jest to prawda, a moja zona podczas 5 godzinnej :)podrozy chyba miala juz mnie dosc :D

Czekam na te 900-tke no i zapraszam do Krakowa !!!


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wypowiedzi powyżej śliczne akwa jedno z piękniejszych jakie do tej pory widziałem


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:drink

Przesadzacie chłopaki :) Pojedźcie do Grajewa - to jest dopiero przeżycie :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dany :

Dzisiaj mialem okazje zobaczyc na zywo akwarium Rebcia ja pierd...... :) poprostu cos pieknego

dexa :

Dołączam się do wypowiedzi powyżej śliczne akwa jedno z piękniejszych jakie do tej pory widziałem

Rebciu, to ja przepraszam - mi też się oczywiście bardzo podobało :).

Ale nie mówiłem Ci że masz super akwarium, bo myślałem ....... że sam wiesz :D

Potwierdzam, że akwarium bardzo ładne.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku - prosimy fotki :)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie będzie:p zapraszam do siebie :) Tak naprawdę to skupiam się już na nowym baniaku i ten w tej chwili stary idzie trochę w odstawkę. Najbardziej się wstydzę tego jaskrawego, niebieskiego tła :)

Właśnie dostałem info, że w niedzielę nowy baniaczek pojawi się w domu :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badz taki, daj jakies fotki :)

Mam za daleko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie bądź taki skromny i nie daj się prosić, rok to szmat czasu, Koledzy narobili apetytu swoimi opiniami a Ty pozwalasz żebyśmy się ślinili i lizali loda przez szybę. Bądź dobrym kolegą i nie daj się prosić. Mnie osobiście szkoda by było, gdybym nie zobaczył Twojego baniaczka przed przeprowadzką. Może nie wiesz ale wybieram się do Ciebie Czarku, ale jak bym nie zdążył przed przekładką to co ????.

Pozdrawiam


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to zapraszam, zapraszam :) Jeszcze do przekładki zostało sporo czasu więc pewnie zobaczysz bez problemu :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę zdążyć, ale co poczną koledzy którzy nie zdążą ?.


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe będzie lepsze :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Nowe będzie lepsze :)

Całkiem jak z budową domu :), podobno dopiero ten trzeci to jest to...:yes


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Nowe będzie lepsze :)

Jasne ... zawsze się tak mówi .... szczególnie jak ludzie nie będą mieli skali porównawczej :)

Rebciu, a tak swoją drogą to masz i czym zrobić zdjęcia, i umiejętności fotograficznych Ci nie brakuje i roboty z tym nie ma wiele - nie to co kiedyś, że z kliszą do zakładu się biegało.

IMO mógłbyś to wrzucić do działu fotografia.

Wydaje mi się, że po to m.in. jest to forum aby pokazywać jak powinny wyglądać zadbane zbiorniki morskie.

A Twojemu nic nie można zarzucić.

A że w Grajewie jest lepszy? Cóż, zawsze ktoś gdzieś ma coś lepszego.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Piotrek - ja nie jestem zadowolony z tego akwarium dlatego nie umieszczam zdjęć i buduje nowe akwarium. To był mój pierwszy baniak zrobiony własnoręcznie i popełniłem przy budowie masę błędów. To co mogłem to poprawiłem, a co nie mogę poprawić mnie irytuje tak jak np. wspomniane tło. Obiecuje, że nowego zbiornika nie będę ukrywał tym bardziej, że ogromną pomoc dostałem od Krzyśka Tryca i pewnie finalnie będzie co oglądać :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak mowisz o tle to jakie planujesz w nowym akwarium? Ja kombinuje tez cos nowego i ostatnio zastanawialem sie nad tlem. Czarne wyglada dobrze, ale podobno skraca glebie. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ocelocik :

Czarne wyglada dobrze, ale podobno skraca glebie.

Dla mnie właśnie wręcz przeciwnie :)

Ja uważam, że kolor tła jest indywidualną kwestią tzn. co się komu podoba. Tak jak z oświetleniem zbiornika - jedni lubią bardzie niebiesko itp. Ja od momentu jak zobaczyłem akwarium z czarnym tłem na swoje nie mogę patrzeć :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie przylaczam do prosb o fotki obecnego - tylko zakladaj szybciej ten nowy:) pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Widzisz Piotrek - ja nie jestem zadowolony z tego akwarium dlatego nie umieszczam zdjęć i buduje nowe akwarium.

Skoro nie chcesz, to nie będę namawiał.

Pamiętam tylko ze swoich początków, że patrzenie na super akwaria nie bawiło mnie, bo były dla mnie równie niedostępne jak lot na Księżyc.

A jak się patrzy na ładny zbiornik który jest w zasięgu możliwości dorównania mu, to warto się starać nawet dużym kosztem żeby coś takiego mieć.

IMO lepiej się wzorować na zbiornikach o dwie lub trzy klasy lepszych, niż takim o 10 klas lepszym i przygryzać paznokcie że jeszcze tak dużo zostało.

Nie wiem czy jasno się wyraziłem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[

IMO lepiej się wzorować na zbiornikach o dwie lub trzy klasy lepszych, niż takim o 10 klas lepszym i przygryzać paznokcie że jeszcze tak dużo zostało.

Nie wiem czy jasno się wyraziłem.

a ja wole przygryzac paznokcie.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole o te 2/3 klasy, mam kilka innych hobby... i jakos czas musze podzielic... ze tak sie wtracilem :)... napewno nie bede dazyl do akwarium typu andriewa - dla mnie to bajka, mi wystrczy tylko szept milej blondynki o niej mi opowiadajacy, starczy mi starowinka...cos mowiaca o moim

poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, kończmy temat mojego zbiornika. Bardzo się cieszę, że tym co widzieli się podoba ale jak pisałem, ja nie jestem do końca zadowolony, a co za tym idzie zdjęć nie będzie :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie Rebciu, ja zacząłem to ja skończe:) Nic sie nie odzywałem bo troche namieszałem :):) ale widze ze móglbys szkolic innych jak być asertywnym:)

Ale akwa masz naprawde extra:D


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.