Jump to content

dany

Klubowicz
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie ta kupiłem, dam znać czy da rade. Dziękuje za pomoc.
 2. Potrzebuje się dowiedzieć, jaką zastosować pompę o małej wydajności, ale dużym podnoszeniu wody jakie 3,5-4m. I co jeszcze ważne, wężyk o przekroju jak do wody RO czyli biały plastik.
 3. Mam problem z lampa Giesemann Aurora, niby łączy się z komputerem przez BT, ale nie mam możliwości sterowania nią. Może coś zrobiłem nie tak, jak się nią bawiłem, pomóżcie proszę.
 4. Czy ktoś w Krakowie może na Śląsku nie skleiłby mi zbiornika? Szyby mam tylko klejenie, najlepiej bezbarwnym. Oczywiście odpłatnie.
 5. No to rozklejam, a zwykła ta benzyna Pb95?
 6. Koledzy, chce wrócić do akwarystki, mam zbiornik który leżał 9 lat w piwniczce koło domu, temperatura wahała się tam od (-10st do 15st). Wcześniej był używany 6 lat. Czy po tylu latach nada się do użycia? Czy w związku z temperaturą mogą wystąpić jakieś rozszczelnienia, pomimo tego, że teraz stoi zalany i nie przecieka?
 7. Jak w temacie akwarium używane 3 lata w skład sprzedaży wchodzi tylko baniak. - przód i prawy bok Z opti, szkło 12mm. - z tylu przyklejona czarna folia. - kanty polerowane. - komin trójkątny Odbiór tylko osobisty w Krakowie. Z uwagi na duży ciężar proszę wziąć ze sobą kolegów:) Akwarium niewyczyszczone. Cena 200zl lub kto da mniej
 8. dany

  RED SKIM odpieniacz

  Nie będę odpierał zarzutów każdego z osobna, kto wątpi w jakość działania tego odpieniacza, widzę, że opis Was nie przekonuje, jedyne co pozostaje to zakup i porównanie z Waszymi obecnie działającymi odpieniaczami:)
 9. dany

  RED SKIM odpieniacz

  Robert, może powielę wypowiedź Andrzeja, ale zacznę od wykonania, nie ma tam rozmazanego kleju i jakiejś takiej bylejakości. Co do działania, byłem przy testach zarówno poboru prądu jak i poboru powietrza, to co podaje producent BK lekko odbiega od tego jak jest w rzeczywistości, natomiast w polskim odpieniaczu wszystko jest zgodne z tym co podaje producent. Co do syfu który się zbiera, Polski produkt pracuje wydajniej, a to dzięki innemu niż BK wirnikowi,sprawdzone na zasadzie testów. A, tak na marginesie skoro widziałeś obydwa po co pytasz o to wszystko? edit: Widzę, że i K.Tryc już się wypowiedział, ale co tam moją wypowiedź pozostawię na forum.
 10. dany

  RED SKIM odpieniacz

  Niestety, ale mam wersje bez czyszczenia kubka.
 11. dany

  RED SKIM odpieniacz

  Ja też mam ten odpieniacz, w kilku słowach - wykonanie o niebo lepsze niż BK - a działanie też o niebo lepsze. Ktoś tam wspominał o cenie, proszę sobie przypomnieć ceny KZ kosmiczne, a wykonanie i materiały gorzej niż China, a wszyscy brali bo niby cudo. Jestem pewien, bo mam porównanie, że zarówno wykonanie jak i działanie przebija wszystkie obecne na rynku odpieniacze. P.S. Ja go na testy nie dostałem - niestety, więc moja opinia jest raczej obiektywna.
 12. Jak w temacie kupie mixer najlepiej KM 500.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.