Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Tak, o te "frędzle" mi chodzi. To nie jest normalne zjawisko. Z tego, co mówisz wydaje się, że się przemieszczają, co mogłoby sugerować jakiegoś pasozyta. Czy na innych koralowcach coś podobnego zauważyłeś? 

Przypomina to coś podobnego do skupisk małych slimakow nagoskrzelnych, ale dotąd  słyszałam tylko o "montiporojadach". Nie widziałam przypadku, żeby podobne ślimaki zjadły dunke. W kazdym razie jeśli to cos się przemieszcza, wykąpalabym koralowca w dip-ie.  

 

 

 

 

 

Nik@

Nik@

Tak, o te "frędzle" mi chodzi. To nie jest normalne zjawisko. Z tego, co mówisz wydaje się, że się przemieszczają, co mogłoby sugerować jakiegoś pasozyta. Czy na innych koralowcach coś podobnego zauważyłeś? 

Przypomina to coś podobnego do skupisk małych slimakow nagoskrzelnych, ale fota słyszałam tylko o "montiporojadach". Nie widziałam przypadku, żeby podobne ślimaki zjadły dunke. W kazdym razie jeśli to cos się przemieszcza, wykąpalabym koralowca w dip-ie.  

 

 

 

 

 

Nik@

Nik@

Tak, o te "frędzle" mi chodzi. To nie jest normalne zjawisko. Z tego, co mówisz wydaje się, że się przemieszczają, co mogłoby sugerować jakiegoś pasozyta. Czy na innych koralowcach coś podobnego zauważyłeś? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.