Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

 

36 minut temu, Tomol napisał:

Zamówiłeś już te Light bary? Bardzo jestem ciekaw jaki będzie efekt jak dołożysz je do lampy T5

Na poniższych zdjęciach świecą razem z T5.

W dniu 31.08.2019 o 20:33, norbi2222 napisał:

W końcu podłączyłem Diunę. Dodatkowe chłodzenie działa, bardzo fajnie wydmuchuje ciepłe powietrze. Jestem zadowolony, zobaczymy w dłuższej perspektywie. Światła jest sporo,  mimo, że jedna para świetlówek nie świeci - jutro muszę ściągnąć osłonę świetlówek i pokręcić świetlówkami, pewnie któraś z tej pary nie łączy. Światła jest dużo, oświetla całą powierzchnię dna.

Tak to wygląda, w rzeczywistości jest jaśniej.

YkkfD5n.jpg

   AQgm4ye.jpg

Natomiast tutaj same LED. Jest jeszcze gdzieś na poprzednich strona zdjęcie całego akwarium z samymi LED.

W dniu 2.09.2019 o 11:43, norbi2222 napisał:

Dzisiaj ryby jeszcze rano trochę się przepychały, teraz pływają razem. Będzie git:D. Innych pokolcy nie planuję wpuszczać, więc sądzę, że wojenek nie będzie.

Zdjęcia niebieskie, bo świecą tylko ledy. W zasadzie jak świecą T5 to też jest niebiesko, muszę pokombinować z rurami i dodać więcej białych.

hsvTzrO.jpg

lQrn6Jh.jpg

Ogólnie jestem zadowolony z tych LED-ów.

norbi2222

norbi2222

 

35 minut temu, Tomol napisał:

Zamówiłeś już te Light bary? Bardzo jestem ciekaw jaki będzie efekt jak dołożysz je do lampy T5

Na poniższych zdjęciach świecą razem z T5.

W dniu 31.08.2019 o 20:33, norbi2222 napisał:

W końcu podłączyłem Diunę. Dodatkowe chłodzenie działa, bardzo fajnie wydmuchuje ciepłe powietrze. Jestem zadowolony, zobaczymy w dłuższej perspektywie. Światła jest sporo,  mimo, że jedna para świetlówek nie świeci - jutro muszę ściągnąć osłonę świetlówek i pokręcić świetlówkami, pewnie któraś z tej pary nie łączy. Światła jest dużo, oświetla całą powierzchnię dna.

Tak to wygląda, w rzeczywistości jest jaśniej.

YkkfD5n.jpg

   AQgm4ye.jpg

Natomiast tutaj same LED. Jest jeszcze gdzieś na poprzednich strona zdjęcie całego akwarium.

W dniu 2.09.2019 o 11:43, norbi2222 napisał:

Dzisiaj ryby jeszcze rano trochę się przepychały, teraz pływają razem. Będzie git:D. Innych pokolcy nie planuję wpuszczać, więc sądzę, że wojenek nie będzie.

Zdjęcia niebieskie, bo świecą tylko ledy. W zasadzie jak świecą T5 to też jest niebiesko, muszę pokombinować z rurami i dodać więcej białych.

hsvTzrO.jpg

lQrn6Jh.jpg

Ogólnie jestem zadowolony z tych LED-ów.

norbi2222

norbi2222

29 minut temu, Tomol napisał:

Zamówiłeś już te Light bary? Bardzo jestem ciekaw jaki będzie efekt jak dołożysz je do lampy T5. 

 

31 minut temu, Tomol napisał:

Zamówiłeś już te Light bary? Bardzo jestem ciekaw jaki będzie efekt jak dołożysz je do lampy T5

Na poniższych zdjęciach świecą razem z T5.

W dniu 31.08.2019 o 20:33, norbi2222 napisał:

W końcu podłączyłem Diunę. Dodatkowe chłodzenie działa, bardzo fajnie wydmuchuje ciepłe powietrze. Jestem zadowolony, zobaczymy w dłuższej perspektywie. Światła jest sporo,  mimo, że jedna para świetlówek nie świeci - jutro muszę ściągnąć osłonę świetlówek i pokręcić świetlówkami, pewnie któraś z tej pary nie łączy. Światła jest dużo, oświetla całą powierzchnię dna.

Tak to wygląda, w rzeczywistości jest jaśniej.

YkkfD5n.jpg

   AQgm4ye.jpg

Natomiast tutaj same LED. Jest jeszcze gdzieś na poprzednich strona zdjęcie całego akwarium.

W dniu 2.09.2019 o 11:43, norbi2222 napisał:

Dzisiaj ryby jeszcze rano trochę się przepychały, teraz pływają razem. Będzie git:D. Innych pokolcy nie planuję wpuszczać, więc sądzę, że wojenek nie będzie.

Zdjęcia niebieskie, bo świecą tylko ledy. W zasadzie jak świecą T5 to też jest niebiesko, muszę pokombinować z rurami i dodać więcej białych.

hsvTzrO.jpg

lQrn6Jh.jpg

Ogólnie jestem zadowolony z tych LED-ów.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.