Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Godzinę temu, Jarek GRZESZCZAK napisał:

Witam

Jak po czasie  oceniasz pracę reaktora, jestem na zakupie i rozważam pacyfika ,twistmana lub delteca. 

pozdr.Jarek

Dosyć ambiwalentny mam stosunek do tego reaktora. Wcześniej miałem chińczyka Bubble Magus  Cr 120, który kosztował mnie chyba 150 $ i  pracował znacznie stabilniej. Jedyny jego problem to był zbyt mały do poprzedniego zbiornika, w którym pracował. To był główny powód zmiany na PS w obecnym zbiorniku. W reaktorze PS przez ostatni rok użytkowania co jakiś czas jest jakiś problem. Dwa razy przestała pracować pompa do recyrkulacji (wypadała ośka wirnika - już naprawiłem), kolejny problem to elektrozawór, który w pełnie nie otwiera się (brak charakterystycznego kliku), to już drugi elektrozawór i taki sam objaw. Prawdopodobnie drugi raz nie kupiłbym tego reaktora. Plusy to łatwe sterowanie,  funkcja odgazowywania,  jakość wykonania.

 

39 minut temu, Hoom napisał:

Widziałeś ten film 

Głównym problemem  to słaba biologia młodego akwarium, a nie jej nadmiar jak mówi autor. Jak wyjął połowę tych kulek to powinna zajść jakaś zmiana, a nie zaszła...

norbi2222

norbi2222

36 minut temu, Jarek GRZESZCZAK napisał:

Witam

Jak po czasie  oceniasz pracę reaktora, jestem na zakupie i rozważam pacyfika ,twistmana lub delteca. 

pozdr.Jarek

Dosyć ambiwalentny mam stosunek do tego reaktora. Wcześniej miałem chińczyka, chyba Bubble Magus  Cr 120, który kosztował mnie chyba 150 $ i  pracował znacznie stabilniej. Jedyny jego problem to był zbyt mały do poprzedniego zbiornika, w którym pracował. To był główny powód zmiany na PS w obecnym zbiorniku. W reaktorze PS przez ostatni rok użytkowania co jakiś czas jest jakiś problem. Dwa razy przestała pracować pompa do recyrkulacji (wypadała ośka wirnika - już naprawiłem), kolejny problem to elektrozawór, który w pełnie nie otwiera się (brak charakterystycznego kliku), to już drugi elektrozawór i taki sam objaw. Prawdopodobnie drugi raz nie kupiłbym tego reaktora. Plusy to łatwe sterowanie,  funkcja odgazowywania,  jakość wykonania.

 

34 minuty temu, Hoom napisał:

Widziałeś ten film 

Głównym problemem  to słaba biologia młodego akwarium, a nie jej nadmiar jak mówi autor. Jak wyjął połowę tych kulek to powinna zajść jakaś zmiana, a nie zaszła...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.