Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Dzień 475.

Dzisiaj do zbiornika trafił kolejny lokator, tym razem jest to Acanthurus leucosternon. Ryba pochodzi ze zbiornika kolegi, jest wypasiona i wypływana. Obawiałem się jak zareaguje Zebrasoma xanthurum i  Zebrasoma flavescens. Zaraz po wpuszczeniu nie zareagowały na siebie, po godzinie poopływały się, poprzyglądały się sobie i jest spokój. Tylko od czasu do czasu xanthurum pogoni nowego, jednak bez zaciekłości. Najbardziej mnie zdziwiła Centropyge acanthops, jest trzy razy mniejsza od białobrodego i pozwala sobie na ganianie go.

Oto nowy mieszkaniec.

AOOWiW5.jpg

 

norbi2222

norbi2222

Dzień 475.

Dzisiaj do zbiornika trafił kolejny lokator, tym razem jest to Acanthurus leucosternon. Ryba pochodzi ze zbiornika kolegi, jest wypasiona i wypływana. Obawiałem się jak zareaguje Zebrasoma xanthurum i  Zebrasoma flavescens. Zaraz po wpuszczeniu nie zareagowały na siebie, po godzinie poopływały się, poprzyglądały się sobie i jest spokój. Tylko od czasu do czasu xanthurum pogoni nowego jednak bez zaciekłości. Najbardziej mnie zdziwiła Centropyge acanthops, jest trzy razy mniejsza od białobrodego i pozwala na ganianie go.

Oto nowy mieszkaniec.

AOOWiW5.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.