Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

26 minut temu, dadario napisał:

Hmmm... Dziwny wybór... Są na tyle blisko, że wyższy model zapewnił by bardzo podobne pokrycie światłem. Nie krytykuję, ale raczej z finansowego punktu widzenia 4x pro M też wydawało by się logiczniejszym wyborem, tak samo jak łatwiej było by schować kable... Ale jestem ciekawy jak będzie się to światło sprawowało. Efekt WOW będzie na pewno, raczej ciekawi mnie co powiedzą koralowce... 

Zastanawiałem się nad czterema M, jednak jak porównywałem rozkład światła to wersja 8 x S dawała znacznie lepsze rozproszenie światła w moim układzie skały i wielkości zbiornika.

Sam jestem ciekawy jaki będzie efekt. W sklepie mamy jedną S zawieszoną nad zbiornikiem 50x50x50 i daje radę. To mnie skłoniło do zastosowania tych lamp.

Jak będzie w moim zbiorniku to się okaże za kilka miesięcy. Z pierwszych obserwacji to mam wrażenie, że obecne jest więcej światła niż przy poprzedniej lampie i mimo tego, że obecnie lampy są skręcone do 50% ich mocy (aklimatyzacja).

Poziom konsumpcji i wybarwienia koralowców da obraz tych lamp. 

norbi2222

norbi2222

9 minut temu, dadario napisał:

Hmmm... Dziwny wybór... Są na tyle blisko, że wyższy model zapewnił by bardzo podobne pokrycie światłem. Nie krytykuję, ale raczej z finansowego punktu widzenia 4x pro M też wydawało by się logiczniejszym wyborem, tak samo jak łatwiej było by schować kable... Ale jestem ciekawy jak będzie się to światło sprawowało. Efekt WOW będzie na pewno, raczej ciekawi mnie co powiedzą koralowce... 

Zastanawiałem się nad czterema L, jednak jak porównywałem rozkład światła to wersja 8 x S dawała znacznie lepsze rozproszenie światła w moim układzie skały i wielkości zbiornika.

Sam jestem ciekawy jaki będzie efekt. W sklepie mamy jedną S zawieszoną nad zbiornikiem 50x50x50 i daje radę. To mnie skłoniło do zastosowania tych lamp.

Jak będzie w moim zbiorniku to się okaże za kilka miesięcy. Z pierwszych obserwacji to mam wrażenie, że obecne jest więcej światła niż przy poprzedniej lampie i mimo tego, że obecnie lampy są skręcone do 50% ich mocy (aklimatyzacja).

Poziom konsumpcji i wybarwienia koralowców da obraz tych lamp. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.