Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Na Xanturum pojawiło się kilka kropek, liczę, że to tylko stres - trochę jest przepychanek pomiędzy rybami. Wszystkie inne czyste, mocno podkarmię plus witaminy i jest szansa, że minie. Więc ja głupi:banghead postanowiłem wpuścić krewetki czyszczące, niech trochę ulżą rybie. Jednak zapomniałem, że w akwarium jest Neocirrhites armatus, a jego przysmakiem są krewetki. Przypomniałem sobie jak zaraz po wpuszczeniu zeżarł pierwszą, druga schowała się pod skałę, wieczorem jeszcze była, rano nie mogę jej znaleźć. Pewnie w nocy upolował. Jedna z droższych kolacji dla gagatka. Muszę kupić duże krewetki, to tych nie ruszy. W kostce jest duża i do niej nawet nie podchodził.

 

 

norbi2222

norbi2222

Na Xanturum pojawiły się kilka kropek, liczę, że to tylko stres - trochę jest przepychanek pomiędzy rybami. Wszystkie inne czyste, mocno podkarmię plus witaminy i jest szansa, że minie. Więc ja głupi:banghead postanowiłem wpuścić krewetki czyszczące, niech trochę ulżą rybie. Jednak zapomniałem, że w akwarium jest Neocirrhites armatus, a jego przysmakiem są krewetki. Przypomniałem sobie jak zaraz po wpuszczeniu zeżarł pierwszą, druga schowała się pod skałę, wieczorem jeszcze była, rano nie mogę jej znaleźć. Pewnie w nocy upolował. Jedna z droższych kolacji dla gagatka. Muszę kupić duże krewetki to tych nie ruszy. W kostce jest duża i do niej nawet nie podchodził.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.