Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Cześć korali przeniosłem, odpaliłem reaktor. W tygodniu przeniosę kolejne, a w następnym ostatnie i to będzie koniec przekładki. Niestety zamglenie nie schodzi, pewnie trzeba będzie podłączyć UV-kę. Za to z Xanturum zeszły kropki:D, liczę, że to nie jest tylko cykl. Kolejny dodatek, to zaczyna robić się zielono, szyby muszę czyścić dwa razy dziennie. Plus jest tego taki, że ślimaki mają co jeść i przy czyszczeniu darmowe fito dla pozostałego życia. Ponadto na skałach zaczynają pojawiać się zalążki alg wapiennych:D

Czyli standardowo, rozkręca się dojrzewanie. Jutro zrobię jakieś fotki, bo dzisiaj już tylko niebieskie świeci.

 

norbi2222

norbi2222

Cześć korali przeniosłem, odpaliłem reaktor. W tygodniu przeniosę kolejne, a w następnym ostatnie i to będzie koniec przekładki. Niestety zamglenie nie schodzi, pewnie trzeba będzie podłączyć UV-kę. Za to z Xanturum zeszły kropki:D, liczę, że to nie jest tylko cykl. Kolejny dodatek to zaczyna robić się zielono, szyby muszę czyścić dwa razy dziennie. Plus jest tego taki, że ślimaki mają co jeść i przy czyszczeniu darmowe fito dla pozostałego życia. Ponadto na skałach zaczynają pojawiać się zalążki alg wapiennych:D

Czyli standardowo rozkręca się dojrzewanie. Jutro zrobię jakieś fotki, bo dzisiaj już tylko niebieskie świeci.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.