Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Dzień 232

Prawdopodobnie moja hipoteza związana z boosterem nie jest właściwa. Zmniejszyłem do połowy dawkę i po półtora tygodniu podawania zmniejszonej ilości nie obserwuję zmiany. Na chwilę obecną nie wiem co powoduję stratę właściwego koloru niektórych koralowców. Nawet zrobiłem badanie ICP i ono nic nie wskazało. Jedyny nie dobór to jod. Od piątku podaję dodatkowo zwiększoną dawkę jodu. Ciekawą obserwacja jest to, że niektóre koralowce zareagowały znacznie mocniejszym polipowaniem w ciągu dnia, co wcześniej prawie nie występowało.  Jestem zaskoczony taką reakcją, nie spodziewałem się, że jod możne mieć taki wpływ na polipowanie.

RfPB09T.jpg

 

norbi2222

norbi2222

Dzień 232

Prawdopodobnie moja hipoteza związana z boosterem nie jest właściwa. Zmniejszyłem do połowy dawkę i po półtora tygodniu podawania zmniejszonej ilości nie obserwuję zmiany. Na chwilę obecną nie wiem co powoduję stratę właściwego koloru niektórych koralowców. Nawet zrobiłem badanie ICP i ono nic nie wskazało. Jedyny nie dobór to jod. Od piątku podaję dodatkowo zwiększoną dawkę jodu. Ciekawą obserwacja jest to, że niektóre koralowce zareagowały znacznie mocniejszym polipowaniem w ciągu dnia, co wcześniej prawie nie występowało.  Jestem zaskoczony taką reakcją, nie spodziewałem się, że jod możne mieć taki wpływ na politowanie.

RfPB09T.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.