Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Dzisiaj zaobserwowałem, że pompa PS nie podaje EasySPS EVO, już od kilku dni miałem takie wrażenie. Już  w głowie, a nawet werbalnie poleciało kilka k...jak tyle kosztujące urządzenie może paść po kilku dniach użytkowania. Rozebrałem głowicę, przeczyściłem i na chwilę zaczęła pompować, po chwili okazało się, że pompa działa a płyn rurce  nie przesuwa się. Mój wk...w sięgnął zenitu. Ponownie rozebrałem głowicę i złożyłem i dalej nic...zacząłem przyglądać się rurce i okazało się, że powstały czopy  na wejściu do głowicy oraz w części dalszej rurki, które zablokowały przepływ.

Przestawiłem pompę z 12  na 24 dawki, wszystkie miejsca gdzie może dostać się powietrze uszczelniłem - może to pozwoli na nierobienie się czopów. 

Jak ktoś podaje SPS EVO za pomocą pompy perystaltycznej to warto co kilka dni sprawdzać, czy jest swobodny przepływ, czy nic się nie zatkało. 

norbi2222

norbi2222

Dzisiaj zaobserwowałem, że pompa PS nie podaje EasySPS EVO, już od kilku dni miałem takie wrażenie. Już w w głowie, a nawet werbalnie poleciało kilka k...jak tyle kosztujące urządzenie może paść po kilku dniach użytkowania. Rozebrałem głowicę, przeczyściłem i na chwilę zaczęła pompować, po chwili okazało się, że pompa działa a płyn rurce  nie przesuwa się. Mój wk...w sięgną zenitu. Ponownie rozebrałem głowicę i złożyłem i dalej nic...zacząłem przyglądać się rurce i okazało się, że powstały czopy  na wejściu do głowicy oraz w części dalszej rurki, które zablokowały przepływ.

Przestawiłem pompę z 12  na 24 dawki, wszystkie miejsca gdzie może dostać się powietrze uszczelniłem - może to pozwoli na nierobienie się czopów. 

Jak ktoś podaje SPS EVO za pomocą pompy perystaltycznej to warto co kilka dni sprawdzać, czy jest swobodny przepływ, czy nic się nie zatkało. 

norbi2222

norbi2222

Dzisiaj zaobserwowałem, że pompa PS nie podaje EasySPS EVO, już od kilku dni miałem takie wrażenie. Już w w głowie, a nawet werbalnie poleciało kilka k...jak tyle kosztujące urządzenie może paść po kilku dniach użytkowania. Rozebrałem głowicę, przeczyściłem i na chwilę zaczęła pompować, po chwili okazało się, że pompa działa a płyn rurce  nie przesuwa się. Mój wk...w osiągną zenitu. Ponownie rozebrałem głowicę i złożyłem i dalej nic...zacząłem przyglądać się rurce i okazało się, że powstały czopy  na wejściu do głowicy oraz w części dalszej rurki, które zablokowały przepływ.

Przestawiłem pompę z 12  na 24 dawki, wszystkie miejsca gdzie może dostać się powietrze uszczelniłem - może to pozwoli na nierobienie się czopów. 

Jak ktoś podaje SPS EVO za pomocą pompy perystaltycznej to warto co kilka dni sprawdzać, czy jest swobodny przepływ, czy nic się nie zatkało. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.