Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

1 godzinę temu, norbi2222 napisał:

Dzięki. Mam trzy  Anthiasy, nie mam do nich szczęścia albo umiejętności. Z ostatnich dwóch zakupów po 5 szt. przeżyło po 1 szt. Chciałbym aby było ich z 8 szt. dodają ruch i kolor do zbiornika.

Z Anthiasami tak jest niestety. Są strachliwe. I nie tolerują transportu - ja z dostawy kurierem z 10 mam 1. Jak pojechałem do sklepu stacjonarnego z 5 padł tylko jeden a 4 pływają zdrowe i szczęśliwe.  Karmie 1x dziennie i uważam, że nie ma potrzeby więcej patrząc jakie są grube. Nie poddawaj się bo to piękne ryby. W następnym akwa będę miał wyłącznie takie cukierkowe korale jak Twoje i z 20 anthiasów.

55 minut temu, Beti napisał:

Wzorowo ;)

Ja nie zalewam wrzątkiem. Jadę na zimno, płucze tylko RODI kilka razy. Aczkolwiek mam drobny węgiel Reef Flowers, któy jak zaleje wodą to aż wyskakuje z naczynia, więc chyba nie potrzebuje dodatkowej aktywacji  :) . Pelety rzeczywiście zalewałem wrzątkiem.

tomko

tomko

1 godzinę temu, norbi2222 napisał:

Dzięki. Mam trzy  Anthiasy, nie mam do nich szczęścia albo umiejętności. Z ostatnich dwóch zakupów po 5 szt. przeżyło po 1 szt. Chciałbym aby było ich z 8 szt. dodają ruch i kolor do zbiornika.

Z Anthiasami tak jest niestety. Są strachliwe. I nie tolerują transportu - ja z dostawy kurierem z 10 mam 1. Jak pojechałem do sklepu stacjonarnego z 5 padł tylko jeden a 4 pływają zdrowe i szczęśliwe.  Karmie 1x dziennie i uważam, że nie ma potrzeby więcej patrząc jakie są grube.

53 minuty temu, Beti napisał:

Wzorowo ;)

Ja nie zalewam wrzątkiem. Jadę na zimno, płucze tylko RODI kilka razy. Aczkolwiek mam drobny węgiel Reef Flowers, któy jak zaleje wodą to aż wyskakuje z naczynia, więc chyba nie potrzebuje dodatkowej aktywacji  :) . Pelety rzeczywiście zalewałem wrzątkiem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.