Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

W sobotę moja lampa PS wyzionęła ducha, w zasadzie do dzisiaj, późnego popołudnia koralowce musiały obyć się minimalną ilością światłą. Po dzisiejszej, wstępnej diagnozie serwisu, prawdopodobnie wysypało się oprogramowanie. Rozebrałem lampę, wymontowałem komputer sterujący i wysłałem do serwisu. Na szczęcie kolega  Piotrek użyczył mi swojej lampy ATI 8 x 80. Ale to nie koniec, jak jechałem po lampę do Wrocławia to po drodze mój samochód również się zepsuł, doturlałem się do Wrocka i zostawiłem samochód w serwisie, a Piotrek po mnie przyjechał i odwiózł do Lubina. Dzięki Piotrek za pomoc, bez niej byłbym ugotowany. Dzień przygód zakończony.

Lampa wisi i świeci. Koralowce będą żyć.

 

 

1611002096027.jpg

norbi2222

norbi2222

W sobotę moja lampa PS wyzionęła ducha, w zasadzie do dzisiaj późnego popołudnia koralowce musiały obyć się minimalną ilością światłą. Po dzisiejszej wstępnej diagnozie serwisu prawdopodobnie wysypało się oprogramowanie. Rozebrałem lampę, wymontowałem komputer sterujący i wysłałem do serwisu. Na szczęcie kolega  Piotrek użyczył mi swojej lampy ATI 8 x 80. Ale to nie koniec, jak jechałem po lampę do Wrocławia to po drodze mój samochód również się zepsuł, doturlałem się do Wrocka i zostawiłem samochód w serwisie, a Piotrek po mnie przyjechał i odwiózł do Lubina. Dzięki Piotrek za pomoc, bez niej byłbym ugotowany. Dzień przygód zakończony.

Lampa wisi i świeci. Koralowce będą żyć.

 

 

1611002096027.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.