Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222


Literówki

14 minut temu, JerzyB napisał:

Witam 

Jak to mówią nieszczęścia idą parami.

Głowa do góry , dasz radę.

Pozdrawiam

To nie jest powód do przejmowania się, jedynie mnie wk...a. Bo mam oczekiwania, że jak  coś kupuję i płacę niemałe pieniądze, to będzie to działać. Mam też pomy Jebao SOW 15, które pracują od półtora roku na 100%  i z nimi nie ma problemu. A Gyre to już drugi raz pada pompa, a lampę PS to pomijam, bo z nią są permanentne problemy. 

norbi2222

norbi2222


Literówki

12 minut temu, JerzyB napisał:

Witam 

Jak to mówią nieszczęścia idą parami.

Głowa do góry , dasz radę.

Pozdrawiam

Tonie jest powód do przejmowania się, jedynie mnie wk...a. Bo mam oczekiwania, że jak  coś kupuję i płacę niemałe pieniądze, to będzie to działać. Mam też pomy Jebao SOW 15, które pracują od półtora roku na 100%  i z nimi nie ma problemu. A Gyre to już drugi raz pada pompa, a lampę PS to pomijam, bo z nią są permanentne problemy. 

norbi2222

norbi2222

10 minut temu, JerzyB napisał:

Witam 

Jak to mówią nieszczęścia idą parami.

Głowa do góry , dasz radę.

Pozdrawiam

Tonie jest powód do przejmowania się, jedynie mnie wk...a. Bo mam oczekiwani, że jak  coś kupuję i płacę niemałe pieniądze, to będzie to działać. Mam też pomy Jebao SOW 15, które pracują od półtora roku na 100%  i z nimi nie ma problemu. A Gyre to już drugi raz pada pompa, a lampę PS to pomijam, bo z nią są permanentne problemy. 

norbi2222

norbi2222

1 minutę temu, JerzyB napisał:

Witam 

Jak to mówią nieszczęścia idą parami.

Głowa do góry , dasz radę.

Pozdrawiam

Tonie jest powód do przejmowania się, jedynie mnie wk...a. Bo mam oczekiwani, że jak za coś kupuję i to niemałe pieniądze, to będzie to działać. Mam też pomy Jebao SOW 15, które pracują od półtora roku na 100%  i z nimi nie ma problemu. A Gyre to już drugi raz pada pompa, a lampę PS to pomijam, bo z nią są permanentne problemy. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.