Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Kolory koralowców w moim zbiorniku mnie nie zachwycają. Za to zachwyca mnie obserwacja ryb i to jak uczą się od siebie. Po wprowadzeniu ostatniej Zebrasomy do zbiornika obserwuje ją jak uczy się od innych ryb. Początkowo nie podpływała do karmnika z nori, ale obserwowała co robią inne ryby. I tak po kilku dniach skubie nori. Podobnie jest z marine grazer. Dzisiaj zauważyłem, że już dopycha się do krążka. Ciekawą obserwacją był mój  Chelmon. Po wprowadzeniu go do zbiornika przez pierwsze pół roku nic nie jadł prócz omułków i tego co znalazł w skale. Już myślałem, że będę skazany na codzienne podawanie małż. Sytuacja diametralnie się zmieniła po w puszczeniu białobrodego. Chelmon nauczył się od niego jeść mrożonki i łapanie ich z toni wody. Dziś je wszystko co wpadnie do zbiornika, włącznie z nori. I zazwyczaj jest pierwszy przy korytku...

uvVPHhy.jpg

 

norbi2222

norbi2222

Kolory koralowców w moim zbiorniku mnie nie zachwycają. Za to zachwyca mnie obserwacja ryb i to jak uczą się od siebie. Po wprowadzeniu ostatniej Zebrasomy do zbiornika obserwuje ją jak uczy się od innych ryb. Początkowo nie podpływała do karmnika z nori, ale obserwowała co robią inne ryby. I tak po kilku dniach skubie nori. Podobnie jest z .marine grazer. Dzisiaj zauważyłem, że już dopycha się do krążka. Ciekawą obserwacją był mój  Chelmon. Po wprowadzeniu go do zbiornika przez pierwsze pół roku nic nie jadł prócz omułków i tego co znalazł w skale. Już myślałem, że będę skazany na codzienne podawanie małż. Sytuacja się diametralnie zmieniła po w puszczeniu białobrodego. Chelmon nauczył się jeść od niego mrożonki i łapanie ich z toni wody. Dziś je wszystko co wpadnie do zbiornika, włącznie z nori. I zazwyczaj jest pierwszy przy korytku...

uvVPHhy.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.