Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

A ja próbowałam utrzymać pąkle "na gapę"  i mi się nie udalo:(  była 1 zywa sztuka na skorupie  strombusa.  Strombus zakopal się w piachu na kilka dni, pąkla padła.

Z pół roku przeżyły mi bałtyckie, które trzymałam w pojemniku z wodą o zasoleniu Bałtyku, ale zaniedbałam ten pojemnik i też padly. A szkoda, fajne zwierzaki. W zasadzie nie szkodzą, chyba, że oblepia kolonią skorupe żółwia czy muszle małzy.  Ja bym je chciała mieć w zbiorniku.

 

Nik@

Nik@

A ja próbowałam utrzymać pąkle "na gapę"  i mi się nie udalo:(  była 1 zywa sztuka na skorupie  strombusa.  Strombus zakopal się w piachu na kilka dni, pąkla padła.

Z pół roku przeżyły mi bałtyckie, które trzymałem w pojemniku z wodą o zasoleniu Bałtyku, ale zaniedbana ten pojemnik i też padly. A szkoda, fajne zwierzaki. W zasadzie nie szkodzą, chyba, że oblepia kolonią skorupe żółwia czy muszle małzy.  Ja bym je chciała mieć w zbiorniku.

 

Nik@

Nik@

A ja próbowałam utrzymać pąkle "na gapę"  i mi się nie udalo:( 

Z pół roku przeżyły mi bałtyckie, które trzymałem w pojemniku z wodą o zasoleniu Bałtyku, ale zaniedbana ten pojemnik i też padly. A szkoda, fajne zwierzaki. W zasadzie nie szkodzą, chyba, że oblepia kolonią skorupe żółwia czy muszle małzy.  Ja bym je chciała mieć w zbiorniku.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.