Skocz do zawartości

Historia edycji

rafik73

rafik73

4 godziny temu, nanokaczor napisał:

Gęstość wody według ciebie to 1.03. Czyli to normalne, że masz trochę za wysokie parametry.

Nie podałeś żadnego merytorycznego argumentu. Natomiast swoimi wpisami potwierdziłeś tylko, że nie wiesz co to jest zasolenie. Twój post i cały temat odbieram jako bicie piany na siłę.

Natomiast firma zachowała się bardzo dobrze czym budzi moją sympatię. 

 

1.026 jest na zdjęciu z pomiaru . 

Ale skoro dla Ciebie 1,03 to nie będę z Tobą dyskutował . Bo przecież Ty wiesz wszytko najlepiej :) 

Aha i jeszcze jedno . Zdjęcie pomiaru zasolenia jest z mojego akwarium a nie z solanki .

Tego też nie dopatrzyłeś ?? :) 

PS. Mam natomiast dobrego okulistę. Mogę polecić . 

rafik73

rafik73

3 godziny temu, nanokaczor napisał:

Gęstość wody według ciebie to 1.03. Czyli to normalne, że masz trochę za wysokie parametry.

Nie podałeś żadnego merytorycznego argumentu. Natomiast swoimi wpisami potwierdziłeś tylko, że nie wiesz co to jest zasolenie. Twój post i cały temat odbieram jako bicie piany na siłę.

Natomiast firma zachowała się bardzo dobrze czym budzi moją sympatię. 

 

1.026 jest na zdjęciu z pomiaru . 

Ale skoro dla Ciebie 1,03 to nie będę z Tobą dyskutował . Bo przecież Ty wiesz wszytko najlepiej :) 

Aha i jeszcze jedno . Zdjęcie pomiaru zasolenia jest z mojego akwarium a nie z solanki .

Tego też nie doczytałeś :) 

PS. Mam natomiast dobrego okulistę. Mogę polecić . 

rafik73

rafik73

3 godziny temu, nanokaczor napisał:

Gęstość wody według ciebie to 1.03. Czyli to normalne, że masz trochę za wysokie parametry.

Nie podałeś żadnego merytorycznego argumentu. Natomiast swoimi wpisami potwierdziłeś tylko, że nie wiesz co to jest zasolenie. Twój post i cały temat odbieram jako bicie piany na siłę.

Natomiast firma zachowała się bardzo dobrze czym budzi moją sympatię. 

 

1.026 jest na zdjęciu z pomiaru . 

Ale skoro dla Ciebie 1,03 to nie będę z Tobą dyskutował . Bo przecież Ty wiesz wszytko najlepiej :) 

PS. Mam natomiast dobrego okulistę. Mogę polecić . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.