Skocz do zawartości

Historia edycji

rafik73

rafik73

56 minut temu, Artur32 napisał:

Kolega rafik73 miał sprawdzić zasolenie hanką i cisza, więc mogła to być sprawa przesolenia wody.

Nie była to kwestia przesolenia wody . Mój refraktometr AM jest zgodny z wynikami na dużej Hance  . 

Nie ciągnąłem tematu bo nie widziałem sensu dalej tego robić . Zrezygnowałem z tej soli i już . 

PS. Kupiłem wiaderko na próbę -próba wyszła jak wyszła .  Dla mnie to budżetowa sól porównywalna do tej :

 https://www.coralhouse.pl/blue-treasure-reef-sea-salt-6-7kg~p34123

To wszystko jak dla mnie w temacie soli Tropical. 

rafik73

rafik73

52 minuty temu, Artur32 napisał:

Kolega rafik73 miał sprawdzić zasolenie hanką i cisza, więc mogła to być sprawa przesolenia wody.

Nie była to kwestia przesolenia wody . Mój refraktometr AM jest zgodny z wynikami na dużej Hance  . 

Nie ciągnąłem tematu bo nie widziałem sensu dalej tego robić . Zrezygnowałem z tej soli i już . 

PS. Wziłłem wiaderko na próbę -próba wyszła jak wyszła .  Dla mnie to budżetowa sól porównywalna do tej :

 https://www.coralhouse.pl/blue-treasure-reef-sea-salt-6-7kg~p34123

To wszystko jak dla mnie w temacie soli Tropical. 

rafik73

rafik73

49 minut temu, Artur32 napisał:

Kolega rafik73 miał sprawdzić zasolenie hanką i cisza, więc mogła to być sprawa przesolenia wody.

Nie była to kwestia przesolenia wody . Mój refraktometr AM jest zgodny z wynikami na dużej Hance  . 

Nie ciągnąłem tematu bo nie widziałem sensu dalej tego robić . Zrezygnowałem z tej soli i już . 

PS. Wziłłem wiaderko na próbę -próba wyszła jak wyszła . Dziękuje. 

rafik73

rafik73

48 minut temu, Artur32 napisał:

Kolega rafik73 miał sprawdzić zasolenie hanką i cisza, więc mogła to być sprawa przesolenia wody.

Nie była to kwestia przesolenia wody . Mój refraktometr AM jest zgodny z wynikami na dużej Hance  . 

Nie ciągnąłem tematu bo nie widziałem sensu dalej tego robić . Zrezygnowałem z tej soli i już . 

rafik73

rafik73

46 minut temu, Artur32 napisał:

Kolega rafik73 miał sprawdzić zasolenie hanką i cisza, więc mogła to być sprawa przesolenia wody.

Nie była to kwestia przesolenia wody . Mój refraktometr AM jest zgodny z wynikami na dużej Hance . 

Nie ciągnąłem tematu bo nie widziałem sensu dalej tego robić . Zrezygnowałem z tej soli i już . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.