Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Korona musiałaby być wysoka, bo babki mają spory "odrzut".

Skaczą ze strachu. W nowym, obcym środowisku czują sie zagrożone. Można im pomóc zapewniając odpowiednie kryjówki. One lubią groty zakopane w piachu. Dobrze by bylo, gdyby miały dwa lub trzy wyjścia, które mogą sobie wybierać.  Zakopywac lub odkopywac zaleznie od upodobań.  Największe skłonności do skakania mają w pierwszych tygodniach od wpuszczeniu, zanim znajdą sobie dom, zapoznają się z resztą obsady i poczują się w miarę bezpiecznie. Tak na szybko, to pomoże siatka na krety o drobnych oczkach i kątowniki pcv. Z kątownikow klejonych na przyklad klejem do instalacji wodnych (tym samym, ktorym kleimy hudraulikę) robimy ramkę pasującą do wymiarów akwarium i za pomocą tego samego kleju lub trytytek przyczepiamy do ramki siatkę na krety. Taka siatka jednak może zabierać sporo światła, najładniej by wyglądała kupiona w sklepie akwarystycznym. Ale ja już rok czasu mam siatkę na krety na trytytkach i ramce z kątownikow pcv. Mam wargacze, babki, żadna ryba się nie teleportowala poza akwarium. Wcześniej przez dwa lata w mniejszym zbiorniku miałam podobne diy ustrojstwo i też żadna ryba nie wyskoczyła.

Nik@

Nik@

Korona musiałaby być wysoka, bo babki mają spory "odrzut".

Skaczą ze strachu. W nowym, obcym środowisku czują sie zagrożone. Można im pomóc zapewniając odpowiednie kryjówki. One lubią groty zakopane w piachu. Dobrze by bylo, gdyby miały dwa lub trzy wyjścia, które mogą sobie wybierać.  Zakopywac lub odkopywac zaleznie od upodobań.  Największe skłonności do skakania mają w pierwszych tygodniach od wpuszczeniu, zanim znajdą sobie dom, zapoznają się z resztą obsady i poczują się w miarę bezpiecznie. Tak na szybko, to pomoże siatka na krety o drobnych oczkach i kątowniki pcv. Z kątownikow klejonych na przyklad klejem do instalacji wodnych (tym samym, ktorym kleimy hudraulikę) robimy ramkę pasującą do wymiarów akwarium i za pomocą tego samego kleju lub trytytek przyczepiamy do ramki siatkę na krety. Taka siatka jednak może zabierać sporo światła, najładniej by wyglądała kupiona w sklepie akwarystycznym. Ale ja już rok czasu mam siatkę na krety na trytytkach i ramce z kątownikow pcv. Mam wargacze, babki, żadna ryba się nie teleportowala poza akwarium. Wcześniej przez dwa lata miałam podobne diy ustrojstwo i też żadna ryba nie wyskoczyła.

Nik@

Nik@

Korona musiałaby być wysoka, bo babki mają spory "odrzut".

Skaczą ze strachu. W nowym, obcym środowisku czują sie zagrożone. Można im pomóc zapewniając odpowiednie kryjówki. One lubią groty zakopane w piachu. Dobrze by bylo, gdyby miały dwa lub trzy wyjścia, które mogą sobie wybierać.  Zakopywac lub odkopywac zaleznie od upodobań.  Największe skłonności do skakania mają w pierwszych tygodniach od wpuszczeniu, zanim znajdą sobie dom, zapoznają się z resztą obsady i poczują się w miarę bezpiecznie. Tak na szybko, to pomoże siatką na krety o drobnych oczkach i kątowniki pcv. Z kątownikow klejonych na przyklad klejem do instalacjo wodnych (tym samym, ktorym kleimy hudraulikr) robimy ramkę pasującą do wymiarów akwarium i za pomocą tego samego kleju lub trytytek przyczepić my do ramki siatkę na krety. Taka siarka jednak może zabierać sporo światła, najładniej by wyglądała kupiona w sklepie akwarystycznym. Ale ja już rok czasy mam siatkę na krety na trytytkach i ramce z kątowniki pcv. Mam wargacze, babki, żadna ryba się nie teleportowala poza akwarium.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.