Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Co to jest "1× żagłowka"? Chodzi o żagiewkę? Zagiewki mogą polować na krewetki. Ja mam zagiewkę dlugonosa. Jakimś cudem oszczędziła debeliusa i krewetki czyszczące, ale mniejsze krewetki na aiptasie mi ubila.  

Wylinka debeliusa raczej nie jest zbyt zwarta, rozsypuje się na części w krótkim czasie.   Przynajmniej ja u swojego debeliusa nie widuje wylinek kompletnych. Krewecia chowa się całymi dniami, wychodzi tylko żółtka żarcia, ale widzę ja codziennie podczas karmienia. Zbiornik 750l.

Nik@

Nik@

Co to jest "1× żagłowka"? Chodzi o żagiewkę? Zagiewki mogą polować na krewetki. Ja mam zagiewkę dlugonosa. Jakimś cudem oszczędzają debeliusa i czyszczące, ale mniejsze krewetki na aiptasie mi ubila.  

Wylinka debeliusa raczej nie jest zbyt zwarta, rozsypuje się na części w krótkim czasie.   Przynajmniej ja u swojego debeliusa nie widuje wylinek kompletnych. Krewecia chowa się całymi dniami, wychodzi tylko żółtka żarcia, ale widzę ja codziennie podczas karmienia. Zbiornik 750l.

Nik@

Nik@

Co to jest "1× żagłowka"? Chodzi o zagiewkę? Zagiewki mogą polować na krewetki. Ja mam zagiewkę dlugonosa. Jakimś cudem oszczędzają debeliusa i czyszczące, ale mniejsze krewetki na aiptasie mi ubila.  

Wylinka debeliusa raczej nie jest zbyt zwarta, rozsypuje się na części w krótkim czasie.   Przynajmniej ja u swojego debeliusa nie widuje wylinek kompletnych. Krewecia chowa się całymi dniami, wychodzi tylko żółtka żarcia, ale widzę ja codziennie podczas karmienia. Zbiornik 750l.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.