Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturro

Arturro

Jeżeli masz cierpliwości jeszcze na jakieś 6 miesięcy to ma tak być jak na zdjęciu. 

Osobiscie uważam, że docelowo najtaniej i by na święta zimowe mieć śliczne akwarium warto zamienić skałe na taką co długo moczyła się w pojemnikach w sklepie (nazywają ją ożywioną) i pozyskać wodę z dojrzałego SPSOwego systemu.

Wiem też ze są małe szanse na te zmianę, mamy już taką przekorną naturę ze nie słuchany się innych. Pisze to bo sam tak zrobiłem, kasy poszło full, akwarium ponad pół roku to był obraz nędzy i rozpaczy.

Arturro

Arturro

Jeżeli masz cierpliwości jeszcze na jakieś 6 miesięcy to ma tak być jak na zdjęciu. 

Osobiscie uważam, że docelowo najtaniej i by na święta zimowe mieć śliczne akwarium warto zamienić skałe na taką co długo moczy się w pojemnikach w sklepie (nazywają ją ożywioną) i pozyskać wodę z dojrzałego SPSOwego systemu.

Wiem też ze są małe szanse na te zmianę, mamy już taką przekorną naturę ze nie słuchany się innych. Pisze to bo sam tak zrobiłem, kasy poszło full, akwarium ponad pół roku to był obraz nędzy i rozpaczy.

Arturro

Arturro

Jeżeli masz cierpliwości jeszcze na jakieś 6 miesięcy to ma tak być jak na zdjęciu. 

Osobiscie uważam, że docelowo najtaniej i by na święta zimowe mieć śliczne akwarium warto zamienić skałe na taką co długo moczy się w pojemnikach w sklepie (nazywają ją ożywioną) i pozyskać wodę z dojrzałego SPSOwego systemu.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.