Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

6 minut temu, @Beti napisał:

sump 150x80x75h z czego 25cm od góry wolnego na przyjęcie wody,więc przegroda około 50 h dobrze mówię zostaje wolnej przestrzeni w sumpie na przyjęcie wody około 260litrów zakładając że woda max 3cm od góry ,tylko zastanawia mnie to czy to nie mało na przyjęcie wody ze zbiornika 1,5m3

Przyjąłbym do obliczeń z zapasem tak mi się wydaje powierzchnia dna zbiornika x5cm więcej wody nie spłynie znad grzebienia. 

Potrzeby Ci będzie aż tak wysoki sump?  Jak się nie kopnąłem 900l brutto sumpa szalejemy xD 

sith114

sith114

4 minuty temu, @Beti napisał:

sump 150x80x75h z czego 25cm od góry wolnego na przyjęcie wody,więc przegroda około 50 h dobrze mówię zostaje wolnej przestrzeni w sumpie na przyjęcie wody około 260litrów zakładając że woda max 3cm od góry ,tylko zastanawia mnie to czy to nie mało na przyjęcie wody ze zbiornika 1,5m3

Przyjąłbym do obliczeń z zapasem tak mi się wydaje powierzchnia dna zbiornika x5cm więcej wody nie spłynie znad grzebienia. 

Potrzeby Ci będzie aż tak wysoki sump? 

sith114

sith114

2 minuty temu, @Beti napisał:

sump 150x80x75h z czego 25cm od góry wolnego na przyjęcie wody,więc przegroda około 50 h dobrze mówię zostaje wolnej przestrzeni w sumpie na przyjęcie wody około 260litrów zakładając że woda max 3cm od góry ,tylko zastanawia mnie to czy to nie mało na przyjęcie wody ze zbiornika 1,5m3

Przyjąłbym do obliczeń z zapasem tak mi się wydaje powierzchnia dna zbiornika x5cm więcej wody nie spłynie znad grzebienia. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.