Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

37 minut temu, dadario napisał:
 chyba, ze to kierunkowskaz w BMW...

Kiepskie układy wszędzie się zdarzają ;) Ja jeżdżę wieśwagenem więc nie mam problemu z kierunkowskazami (inna sprawa że chyba LEDowe mam ;) Ale to już offtop ;) Swojego rollermata robię na mikroprocesorze i dopiero będzie przerost formy nad treścią [emoji23]

@boo12 masz cała szafę sterownicza i raz na rok wymieniasz jeden .... Myślałem że cała szafa do wymiany skoro takie awaryjne. No i cena nie świadczy o jakości ani tym bardziej o tym, że coś lepiej działa. No i zobacz - masz przekaźnik, który relatywnie kłapie mało i padł - więc równie dobrze ten Twój chroniony timerem równie może paść jak wszystko, włącznie z ne555. Zamienisz przekażnik na tranzystory. Można - tylko tranzystor też może paść. Tak mi padł tranzystor w pompce Micoma. Tam przekaźników nie ma, oparte to jest na tranzystorze.  Argument o ochronie elektroniki jest po prostu łatwy do obalenia - vide Twoje przekaźniki w szafach, które padają mimo - że mało pracują.  Jakby myśleć w ten sposób to nie zbudowano by żadnego układu. Każda elektronika może paść i ograniczanie "kłapania" jak widzisz po swoich szafach sterowniczych temu nie dowodzi ;)

VDR

VDR

[mention=8573]VDR[/mention] chyba, ze to kierunkowskaz w BMW...
Kiepskie układy wszędzie się zdarzają ;) Ja jeżdżę wieśwagenem więc nie mam problemu z kierunkowskazami (inna sprawa że chyba LEDowe mam ;) Ale to już offtop ;) Swojego rollermata robię na mikroprocesorze i dopiero będzie przerost formy nad treścią [emoji23]

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

@boo12 masz cała szafę sterownicza i raz na rok wymieniasz jeden .... Myślałem że cała szafa do wymiany skoro takie awaryjne.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.