Skocz do zawartości

Historia edycji

savvka

savvka

Witajcie. Ostatnio trapi  mnie bardzo moja skala w akwarium. W ciągu kilku tyg zrobiła się bardzo zielona. Ciemna zieleń. Co może być tego przyczyną? Piasek rowniez zrobil się zielony- dzisiaj odessalam  przy podmianie wierzchnią warstwę i widzę w zwykłym świetle jak ciemna zrobiła się skala. Akwarium ma.9 miesięcy. Dodam rowniez, że szyby w dzień rowniez robia się zielone. Jaka może być możliwa przyczyną? Do wody dodaje seachem stabilny lub specjal blend i co kilka dni krople jodu. Kostka 64 l. Pomożecie?

 

01381961118257834574.jpeg

 

savvka

savvka

Witajcie. Ostatnio trapi  mnie bardzo moja skala w akwarium. W ciągu kilku tyg zrobiła się bardzo zielona. Ciemna zieleń. Co może być tego przyczyną? Piasek rowniez zrobil się zielony- dzisiaj odessalam  przy podmianie wierzchnią warstwę i widzę w zwykłym świetle jak ciemna zrobiła się skala. Akwarium ma.9 miesięcy. Dodam rowniez, że szyby w dzień rowniez robia się zielone. Jaka może być możliwa przyczyną? Do wody dodaje seachem stabilny lub specjal blend i co kilka dni krople jodu. Kostka 64 l. Pomożecie?

 

01381961118257834574.jpeg

 

savvka

savvka

Witajcie. Ostatnio trapi  mnie bardzo moja skala w akwarium. W ciągu kilku tyg zrobiła się bardzo zielona. Ciemna zieleń. Co może być tego przyczyną? Piasek rowniez zrobil się zielony- dzisiaj odessalam  przy podmianie wierzchnią warstwę i widzę w zwykłym świetle jak ciemna zrobiła się skala. Akwarium ma.9 miesięcy. Dodam rowniez, że szyby w dzień rowniez robia się zielone. Jaka może być możliwa przyczyną? Do wody dodaje seachem stabilny lub specjal blend i co kilka dni krople jodu. Kostka 64 l

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.