Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

14 minut temu, katani napisał:

Wypada pochwalić sklep z nazwy, myślę, że to nie będzie reklama, a z czystej uczciwości wypada ;)

Jeśli admin uzna, że to reklama to niech najwyżej skasuje, ale wydaje mi się, że jak jest za co to warto pochwalić. Chodzi o korale.pl - panowie już wiele razy bardzo szybko pomagali w wielu sprawach. Jak padały mi kiedyś jedna za drugą drogie pompy z kontrolerami od Tunze to reklamację z odesłaniem wadliwego sprzętu do Niemca i z powrotem też potrafili załatwić w kilka dni.

7 minut temu, katani napisał:

Ale teraz sobie przypominam!!!

Tu po sąsiedzku na osiedlu był przypadek kolegi akwarysty, który miał zestaw od Red Sea i akwarium mu się rozszczelniło, zalało całe mieszkanie, skończyło się grubym remontem i likwidacją zbiornika.

Jak nic ten sam przypadek!

brawos

brawos

12 minut temu, katani napisał:

Wypada pochwalić sklep z nazwy, myślę, że to nie będzie reklama, a z czystej uczciwości wypada ;)

Jeśli admin uzna, że to reklama to niech najwyżej skasuje, ale wydaje mi się, że jak jest za co to warto pochwalić. Chodzi o korale.pl - panowie już wiele razy bardzo szybko pomagali w wielu sprawach. Jak padały mi kiedyś jedna za drugą drogie pompy z kontrolerami od Tunze to reklamację z odesłaniem wadliwego sprzętu do Niemca i z powrotem też potrafili załatwić błyskawicznie.

4 minuty temu, katani napisał:

Ale teraz sobie przypominam!!!

Tu po sąsiedzku na osiedlu był przypadek kolegi akwarysty, który miał zestaw od Red Sea i akwarium mu się rozszczelniło, zalało całe mieszkanie, skończyło się grubym remontem i likwidacją zbiornika.

Jak nic ten sam przypadek!

brawos

brawos

3 minuty temu, katani napisał:

Wypada pochwalić sklep z nazwy, myślę, że to nie będzie reklama, a z czystej uczciwości wypada ;)

Jeśli admin uzna, że to reklama to niech najwyżej skasuje, ale wydaje mi się, że jak jest za co to warto pochwalić. Chodzi o korale.pl - panowie już wiele razy bardzo szybko pomagali w wielu sprawach. Jak padały mi kiedyś jedna za drugą drogie pompy z kontrolerami od Tunze to reklamację z odesłaniem wadliwego sprzętu do Niemca i z powrotem też potrafili załatwić błyskawicznie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.