Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące pracę nowych cyrkulatorów. Na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów, na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim fala stojąca czyli klasyczne lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść. Gdybym miał je teraz na cokolwiek zamienić to jedynie na Gyre, gdyby tylko nie trzeba było ich często czyścić.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące pracę nowych cyrkulatorów. Na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów, na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim fala stojąca czyli lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść. Gdybym miał je teraz na cokolwiek zamienić to jedynie na Gyre, gdyby tylko nie trzeba było ich często czyścić.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące pracę nowych cyrkulatorów. Na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów, na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść. Gdybym miał je teraz na cokolwiek zamienić to jedynie na Gyre, gdyby tylko nie trzeba było ich często czyścić.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące pracę nowych cyrkulatorów. Na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść. Gdybym miał je teraz na cokolwiek zamienić to jedynie na Gyre, gdyby tylko nie trzeba było ich często czyścić.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść. Gdybym miał je teraz na cokolwiek zamienić to jedynie na Gyre, gdyby tylko nie trzeba było ich często czyścić.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki OP-2 to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść.

 

brawos

brawos

Poniżej 3 filmiki obrazujące na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej ze względu na stadko leptacanthusów na drugim  filmie przepływ w jedną stronę, a na trzecim lekkie bujanie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść.

 

brawos

brawos

Poniżej dwa filmiki obrazujące na pierwszym turbulencje z lewej strony zbiornika przy jednoczesnym spokoju z prawej dla stadka leptacanthusów oraz przepływ w jedną stronę na kolejnym filmie. Te pompy są naprawdę bardzo fajne i jestem z nich mega zadowolony. Jak już się ogarnie te domyślne patterny, które na pierwszy rzut oka są mocno nieintuicyjne to można naprawdę bardzo dokładnie poustawiać żądany przepływ wg preferencji. Przy takim wymiarze i litrażu baniaka jak u mnie, dwie sztuki to idealne rozwiązanie. Zaskakujące, że pobierają rozkręcone na max jedynie 10W. To potwierdza, że wiele pomp na czele z Jebao jednak ma mocno zawyżone deklarowane parametry. Reef Octopus to chyba jednak mocno niedoceniana marka - między nią a Tunze tkwiącym wciąż w technologii sprzed kilkunastu lat jest po prostu przepaść.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.