Jump to content
Pawflo

Maxspect jump

Recommended Posts

Czy ktoś już użytkuje nowe pompy maxspecta z serii jump? Właśnie szykuje się do kupna pompy obiegowej i falownika do akwa 120x55x55 i tak zwróciły moją uwagę i obieg i falownik. W necie praktycznie nie ma informacji od realnego użytkownika, a jestem bardzo ciekawy zwłaszcza opini o głośności.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Warto sie nad nimi zastanowić . Są dużo tańsze ale dedykowane do mniejszych akwariów . Różnica w cenie jest bardzo duża . Nie mogę nic znaleść czy można połączyć dwie pompy Jump gyre do jednego kontrolera by je zsynchronizować 

Cyrkulatory Jump to wg. mnie Glamorci po faceliftingu Ta sama obudowa ale w innych kolorach i dokładnie ten sam kontroler z takimi samymi trybami falowania co w Glamorce także na 99,99% mogę domniemywać, że nie można łączyć i synchronizować dwóch pomp w jednym kontrolerze.

8 minut temu, Baloon napisał:

Cyrkulatory Jump to wg. mnie Glamorci po faceliftingu Ta sama obudowa ale w innych kolorach i dokładnie ten sam kontroler z takimi samymi trybami falowania co w Glamorce także na 99,99% mogę domniemywać, że nie można łączyć i synchronizować dwóch pomp w jednym kontrolerze.

Też mam takie wrażenie.

Są też minimalne mocniejsze od swoich poprzedników.

MJ-GF2K  7000 L/H 25W

MJ-GF4K 15000 L/H 45W

Linia JUMP to ekonomiczna linia Maxspect Gyre

JUMP: 1 pompa - 1 kontroler, brak WIFI. Możliwości stawień natomiast jest na bogato i cechuje się najnowszymi rozwiązaniami pod kątem cichości pracy 

Patrząc na wspomniane wyżej moce JUMP plasuje się mocowo właśnie pomiędzy Glamorca, a Maxspect Gyre

także obecnie w pompach cyrkulacyjnych z tej stajni jest do wyboru do koloru pod kątem mocy, jak i ceny.

pozdro