Skocz do zawartości

Historia edycji

akwa144

akwa144

Z morszczaka jeszcze nie jestem na Ty ale na skotkim holendrze troszkę się znam.  U Ciebie w akwarium powód jest prosty.  Stwozyles idealne warunki dla główna poprzez rozbicie biologi.  Efekt tego to popsucie naturalnego balansu azotu do fosforu.  Wtedy chamuja wzrost organizmy złożone a ruszają proste jak Glony. Np nitk.   I będą tak długo jak będą sprzyjające warunki.  Pomimo uporczywej walki nie wygrasz jak nie pozbawisz ich pożywienia czyli prawdopodobnie nadwyżki fosforu. Koledzy trafnie wypisali wszystkie zabiegi walki. Zastanów się jeszcze co dodajesz do akwarium i jaki ma skład.  Ja dodam tylko że w pokarmie jaki podajesz jest dodatkowo fosfor.  Tutaj pytanie czy nie jest to dodatkowo wzbogacone fosforem.  Łatwo jest się madrzyc  jak ja ale możesz dokarmiac nie tylko ryby ale i bujny glon. Kiedyś miałem podobna plage w slodkowodnym karmiac Krewetki pokarmem wzbogaconym o fosfor.  Jak przestałem go podawać po wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych wygrałem.  Powodzenia. 

akwa144

akwa144

Z morszczaka jeszcze nie jestem na Ty ale na skotkim holendrze troszkę mam.  U Ciebie w akwarium powód jest prosty.  Stwozyles idealne warunki dla główna poprzez rozbicie biologi.  Efekt tego był popsuło naturalny balans azotu do fosforu.  Wtedy chamuja wzrost organizmy złożone a ruszają proste jak Glony. Np nitk.   I będą tak długo jak będą sprzyjające warunki.  Pomimo uporczywej walki nie wygrasz jak nie pozbawisz ich pożywienia czyli prawdopodobnie nadwyżki fosforu. Koledzy trafnie wypisali wszystkie zabiegi walki. Zastanów się jeszcze co dodajesz do akwarium i jaki ma skład.  Ja dodam tylko że w pokarmie jaki podajesz jest dodatkowo fosfor.  Tutaj pytanie czy nie jest to dodatkowo wzbogacone fosforem.  Łatwo jest się marzyć jak ja ale możesz dokarmiac nie tylko ryby ale i bujny glon. Kiedyś miałem podobna plage w slodkowodnym karmiac Krewetki pokarmem wzbogaconym o fosfor.  Jak przestałem go podawać po wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych wygrałem.  Powodzenia. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.