Jump to content

akwa144

Klubowicz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz sole AF probiotic. Kh obniżę I dwie fotki moich moich naparstkow.
 2. Results_2019_12_11_15242 (1).pdf Akwarium już trochę się kręci. Przyszedł czas na zaspokojenie mojej ciekawości i zrobiłem badania. Nie jestem zadowolony z kolorów i przyrostów w żółwim tępię. Dlatego zastanawiam się czy coś mogę zmienić w parametrach?
 3. te kamyczki to z Chorwacji Skały było 10kg Na początku kwietnia startowałem czyli ponad 5 miesięcy.
 4. Witam wszystkich rafowych konstruktorów. Przedstawiam mój start: Wymiary szkła 80x50x50 Falownik Jebao RW-8 i RW-4 Obieg pompa eheim 3000 Lampa razem 7x24w t5 ati Dozownik 4 kanały jeszcze nie w użyciu. Automatyczna dolewka. 100% skały Marco Rocks. 6kg piasku cienka warstw Za filtrację mechaniczną robi włóknina a biologiczną 1kg siporax i odbieniacz diy na pompie 1500 aqael. Woda na starcie to 100% wody posolona RO. Blue treasure Dolewałem bakterii, pożywki trochę podstawowych LPS , 5szt 2cm błasnów, świeciły 4x24w tp tak się kręci od 14 kwietnia 2019r. Wrzesień przyjechały pierwsze SPS światło podłaczyłem 6x24w t5 jak na razie. i zaraz uruchomie 7x24w t5 I tak czekam na drgnięcia kalcyfikacji w SPS.
 5. Z morszczaka jeszcze nie jestem na Ty ale na skotkim holendrze troszkę się znam. U Ciebie w akwarium powód jest prosty. Stwozyles idealne warunki dla główna poprzez rozbicie biologi. Efekt tego to popsucie naturalnego balansu azotu do fosforu. Wtedy chamuja wzrost organizmy złożone a ruszają proste jak Glony. Np nitk. I będą tak długo jak będą sprzyjające warunki. Pomimo uporczywej walki nie wygrasz jak nie pozbawisz ich pożywienia czyli prawdopodobnie nadwyżki fosforu. Koledzy trafnie wypisali wszystkie zabiegi walki. Zastanów się jeszcze co dodajesz do akwarium i jaki ma skład. Ja dodam tylko że w pokarmie jaki podajesz jest dodatkowo fosfor. Tutaj pytanie czy nie jest to dodatkowo wzbogacone fosforem. Łatwo jest się madrzyc jak ja ale możesz dokarmiac nie tylko ryby ale i bujny glon. Kiedyś miałem podobna plage w slodkowodnym karmiac Krewetki pokarmem wzbogaconym o fosfor. Jak przestałem go podawać po wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych wygrałem. Powodzenia.
 6. Witam. I dziękuję za przyjęcie na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.