Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

19 minut temu, =Fresz= napisał:

Też moim zdaniem nikomu krzywdy dział oddam/przyjmę by nie zrobił. Tylko że mogą pojawiać się sytuacje jak w przypadku psów czy kotów na olxie :P że ktoś chce oddać, a w opisie informacja - więcej pod telefonem :P 

 

Nie ma sprawy, jeśli taka sytuacja będzie ewidentna - to znaczy treść ogłoszenia bądź udostępniona korespondencja będą wskazywały na takie chocki - zaś osoba zainteresowana zgłosi fakt że np. pojechała po korale, a na miejscu gość chciał kasę - trudno i darmo, leci ban na forum lub na dostęp do działu.

Mi ręka nie drgnęłą by, innym pewnie też nie :)

Natomiast jeśli na miejscu okazało by się że gość oddaje za friko to co pokazał, ale jeszcze dogadają się na zakup czegoś więcej - nic forum do tego - obaj są "dorośli" - ich sprawa.

Nacisk musiał by być położony na odbiór osobisty i tyle.

Życie dalej by krążyło, na zasadach koleżeńskich, natomiast handlarze mieli by nieco trudniej. Z resztą, jeśli poza forum ktoś się dogada, lub nawet na PW  (np. ja wrzucę zdjęcie baniaka, ktoś mnie zapyta o koral, ja go sprzedam) ---> "co komu do jemu" ? To sprawa "urzędu skarbowego" ale na forum nie będzie ofert stricte komercyjnych.

dale

dale

4 minuty temu, =Fresz= napisał:

Też moim zdaniem nikomu krzywdy dział oddam/przyjmę by nie zrobił. Tylko że mogą pojawiać się sytuacje jak w przypadku psów czy kotów na olxie :P że ktoś chce oddać, a w opisie informacja - więcej pod telefonem :P 

 

Nie ma sprawy, jeśli taka sytuacja będzie ewidentna - to znaczy treść ogłoszenia bądź udostępniona korespondencja będą wskazywały na takie chocki - zaś osoba zainteresowana zgłosi fakt że np. pojechała po korale, a na miejscu gość chciał kasę - trudno i darmo, leci ban na forum lub na dostęp do działu. Natomiast jeśli na miejscu okazało by się że gość oddaje za friko to co pokazał, ale jeszcze dogadają się na zakup czegoś więcej - nic forum do tego - obaj są "dorośli" - ich sprawa.

Nacisk musiał by być położony na odbiór osobisty i tyle.

Życie dalej by krążyło, na zasadach koleżeńskich, natomiast handlarze mieli by nieco trudniej. Z resztą, jeśli poza forum ktoś się dogada, lub nawet na PW  (np. ja wrzucę zdjęcie baniaka, ktoś mnie zapyta o koral, ja go sprzedam) ---> "co komu do jemu" ? To sprawa "urzędu skarbowego" ale na forum nie będzie ofert stricte komercyjnych.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.