Skocz do zawartości

Historia edycji

piotr7

piotr7

3 godziny temu, silvia napisał:

Minęło parę dni i ..

17 : 126  jak na tą chwilę

czyli blisko 90% głosujących nie popiera zamknięcia targowiska

ciekawe czy taki miażdżący ? wynik da komuś do myślenia ...

choć pamiętając że przegrana 27 do 1 to było praktycznie święto narodowe ... :P

Mnie też trochę dziwi co innego, oddano niecałe 150 głosów a zarejestrowanych użytkiwników chyba kilka tysięcy.  Gdzie reszta? Możliwości jest kilka:

- forum i tak zamiera, mało kto tu zagląda, możnaby zrobić statystykę ilu z nas tu zagląda np w ciągu tygodnia,  może zamknięcie targowiska to tylko ostatni gwóźdź do trumny

- reszcie jest "wszystko jedno", jak to się kończy też wiadomo (50% Polaków nie głosuje w wyborach) 

Co do prywatności forum; byłem ostatnio na takim, które zamknięto z dnia na dzień (numizmatyczne). 

Na szczęście znalazł się ktoś kto się na tym zna, zrzutka po 10 zł, wykupione miejsce na serwerze, żadnych sponsorów, oczywiście regulamin jest ale dla nas, żeby był porządek. Większość użytkowników już wróciła. 

P. 

 

piotr7

piotr7

2 godziny temu, silvia napisał:

Minęło parę dni i ..

17 : 126  jak na tą chwilę

czyli blisko 90% głosujących nie popiera zamknięcia targowiska

ciekawe czy taki miażdżący ? wynik da komuś do myślenia ...

choć pamiętając że przegrana 27 do 1 to było praktycznie święto narodowe ... :P

Mnie też trochę dziwi co innego, oddano niecałe 150 głosów a zarejestrowanych użytkiwników chyba kilka tysięcy.  Gdzie reszta? Możliwości jest kilka:

- forum i tak zamiera, mało kto tu zagląda, możnaby zrobić statystykę ilu z nas tu zagląda np w ciągu tygodnia,  może zamknięcie targowiska to tylko ostatni gwóźdź do trumny

- reszcie jest "wszystko jedno", jak to się kończy też wiadomo (50% Polaków nie głosuje w wyborach) 

Co do prywatności forum; byłem ostatnio na takim, które zamknięto z dnia na dzień. 

Na szczęście znalazł się ktoś kto się na tym zna, zrzutka po 10 zł, wykupione miejsce na serwerze, żadnych sponsorów, oczywiście regulamin jest ale dla nas, żeby był porządek. Większość użytkowników już wróciła. 

P. 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.