Jump to content

piotr7

Klubowicz
 • Content Count

  1080
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brwinów k. Warszawy
 • Akwarium
  53L

Recent Profile Visitors

3274 profile views
 1. co konkretnie bierzesz, wysyłkowo też?
 2. Cześć, Jak w tytule, czy znacie jakieś źródło zakupu morskich kiełży, widłonogów, mysis itp? P.
 3. piotr7

  Nemo kostka 50l

  na moje oko to trochę tam za ciasno, doszedłeś do granicy możliwości tego akwarium, teraz będą rosły tylko silniejsze kosztem słabszych
 4. nie ma śladu po chorobie dzisiaj wyjmuję węgiel
 5. Wygląda na to, że już po strachu, oko prawie normalne, nie dowiem się czy to dzięki temu środkowi czy samo by przeszło.
 6. Spanikowałem, podałem co miałem pod ręką czyli Bactocaps C
 7. Cześć, Z tego co wyczytałem to infekcja bakteryjna, środków typu Trimarin nie widzę w sprzedaży, co można podać na szybko? P. znalazłem taki coś ZOOleka: Bactocaps C Bactocaps F ktoś wie czym się różnią?
 8. piotr7

  Testy ZOOLEK

  Trzy ostatnie wypowiedzi to było właśnie to o co pytałem. Dzięki, a kolejne osoby proszę o jeszcze. Różnica cenowa w porównaniu z Salifertem na komplecie to ok 80 PLN (ceny Allegro) czyli nie powala, z drugiej strony jeżeli rodzima produkcja nie odbiega jakoś strasznie to może ją poprzeć?
 9. piotr7

  Testy ZOOLEK

  Cześć, Trochę mnie tu nie było więc mam pewne zaległości informacyjne. Jak wygląda obecnie jakość testów Zooleka? Poprawili się trochę, bo tak z 10 lat temu nie było za dobrze? Jak się mają np. do 2x droższych testów JBL? Możliwe, że to wygląda różnie dla różnych parametrów, ja planuję mierzyć NO3, PO4, Mg. Ca, KH i PH. Pozdrowionka, P.
 10. Cześć, Nie mogę znaleźć posta z linkiem do wersji En on-line. Dzieła to w ogóle jeszcze? P.
 11. Podpowiem tylko, że takie same jak do 100L P.
 12. Koniec mojej przygody z tymi rybami, właśnie "zniknął" ostatni, można powiedzieć, że przeżył 2 lata, może dłużej nie żyją jak to u małych ryb bywa. @Luigi: co tam słychać u Twoich? P.
 13. Postaram się coś wrzucić w przyszłym tygodniu. A co działem "przyjmę życie" - może też przez analogię reaktywować w ramach wspierania nowych akwarystów? P.
 14. Mnie też trochę dziwi co innego, oddano niecałe 150 głosów a zarejestrowanych użytkiwników chyba kilka tysięcy. Gdzie reszta? Możliwości jest kilka: - forum i tak zamiera, mało kto tu zagląda, możnaby zrobić statystykę ilu z nas tu zagląda np w ciągu tygodnia, może zamknięcie targowiska to tylko ostatni gwóźdź do trumny - reszcie jest "wszystko jedno", jak to się kończy też wiadomo (50% Polaków nie głosuje w wyborach) Co do prywatności forum; byłem ostatnio na takim, które zamknięto z dnia na dzień (numizmatyczne). Na szczęście znalazł się ktoś kto się na tym zna, zrzutka po 10 zł, wykupione miejsce na serwerze, żadnych sponsorów, oczywiście regulamin jest ale dla nas, żeby był porządek. Większość użytkowników już wróciła. P.
 15. W mojej ocenie w Nadarzynie to tylko ceny biletów są na wysokim poziomie, mam nadzieję że w Łodzi będzie lepiej. P.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.