Skocz do zawartości

Historia edycji

Ura

Ura

:) ja już śmigam na pewnym portalu z ogłoszeniami, i jakoś się udaje, jak ktoś by się obawiał to user Urashima to ja :)

na forum było fajnie bo wiedziałem kto kupuje, kto sprzedaje itp, było fajnie ale się skończyło :( wg. mnie błędna decyzja, każda regulacja, każda walka siłą zle się odbija na końcowym biznesie - sam prowadzę firmę więc pojęcie mam. W tym przypadku walka o ogromne marże na życiu, powodują że akwaryści wolą nabywać życie na giełdach, i tak będzie walka z tym nie ma sensu, trzeba patrzeć w pewien sposób - tańsza akwarystyka morska, dostęp do niedrogiego życia, i tak powinien poprawić stan sklepów poprzez sprzedaż chemii, preparatów i sprzętu. Akwarystyka morska dla mas, pod strzechy :)

 

Ura

Ura

:) ja już śmigam na pewnym portalu z ogłoszeniami, i jakoś się udaje, jak ktoś by się obawiał to user Urashima to ja :)

na forum było fajnie bo wiedziałem kto kupuje, kto sprzedaje itp, było fajnie ale się skończyło :( wg. mnie błędna decyzja, każda deregulacja, każda walka siłą zle się odbija na końcowym biznesie - sam prowadzę firmę więc pojęcie mam. W tym przypadku walka o ogromne marże na życiu, powodują że akwaryści wolą nabywać życie na giełdach, i tak będzie walka z tym nie ma sensu, trzeba patrzeć w pewien sposób - tańsza akwarystyka morska, dostęp do niedrogiego życia, i tak powinien poprawić stan sklepów poprzez sprzedaż chemii, preparatów i sprzętu. Akwarystyka morska dla mas, pod strzechy :)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.