Skocz do zawartości

Historia edycji

goclik

goclik

Godzinę temu, mib86 napisał:

Potas w nadmiarze uszkadza stozki wzrostu. A czy przypadkiem to ze zoski zrobily sie brazowe nie jest wynikiem tego ze maja duzo swiatla i wiecej zoksanteli w nich sie zadomowilo?

 

Godzinę temu, =Fresz= napisał:

Przy spsach to wiem że ma potas wpływ na wybarwienie i wzrost ale przy zoanthusach? hmm światła nie zmieniałeś?

Akwarium mam 7 m-cy, przez 5 świeciły 3x 24w t5. 2 miesiące temu dodałem 4 rurę. Wychodzi więc 96 W na 120 litrów. Do tego pierwsze 3 rury są już do wymiany więc nie wiem czy to dużo światła. No i zoa są na samym dnie.  A informację że odpowiedzialny za zbrązowienie zoa może być potas otrzymałem na forum. 

Z drugiej strony mała szczepka seriatropory postawiona na górze skały zaczęła mi się wyginać w dół. Może więc faktycznie jest coś na rzeczy z tym światłem

goclik

goclik

26 minut temu, mib86 napisał:

Potas w nadmiarze uszkadza stozki wzrostu. A czy przypadkiem to ze zoski zrobily sie brazowe nie jest wynikiem tego ze maja duzo swiatla i wiecej zoksanteli w nich sie zadomowilo?

 

22 minuty temu, =Fresz= napisał:

Przy spsach to wiem że ma potas wpływ na wybarwienie i wzrost ale przy zoanthusach? hmm światła nie zmieniałeś?

Akwarium mam 7 m-cy, przez 5 świeciły 3x 24w t5. 2 miesiące temu dodałem 4 rurę. Wychodzi więc 96 W na 120 litrów. Do tego pierwsze 3 rury są już do wymiany więc nie wiem czy to dużo światła. No i zoa są na samym dnie. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.