Skocz do zawartości

Historia edycji

@Pawel

@Pawel

25 minut temu, Marijo napisał:

ZALEWAM !!! No może nie ja a moja żona. Dziś rano wyjeżdżając w delegację odkręciłem zaworek na filtrze RO i w nogi. Mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze wiadra z mopem w pokoju nie postawiłem. Do piątku powinno być już jakieś 900 litrów wody w akwarium a resztę chcę wlać stężoną solankę rozrabianą w beczce - można tak robić? Jakie stężenie soli do akwarium może być aby wszystko się rozpuściło i nie wytrąciły się osady. Chodzi mi o to aby wymieszać sól w beczce (mam taką 130 litrów) i przelać do akwarium aby uzyskać odpowiednie zasolenie.

Cyrkulatory start i sól bezpośrednio do akwarium ;)  

W beczce 130 litrów to stężenie wybuchowe byś musiał zrobić aby w 1250 litrach się odpowiednie wyrównało :D 

@Pawel

@Pawel

19 minut temu, Marijo napisał:

ZALEWAM !!! No może nie ja a moja żona. Dziś rano wyjeżdżając w delegację odkręciłem zaworek na filtrze RO i w nogi. Mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze wiadra z mopem w pokoju nie postawiłem. Do piątku powinno być już jakieś 900 litrów wody w akwarium a resztę chcę wlać stężoną solankę rozrabianą w beczce - można tak robić? Jakie stężenie soli do akwarium może być aby wszystko się rozpuściło i nie wytrąciły się osady. Chodzi mi o to aby wymieszać sól w beczce (mam taką 130 litrów) i przelać do akwarium aby uzyskać odpowiednie zasolenie.

Cyrkulatory start i sól bezpośrednio do akwarium ;)  

W beczce 130 litrów to stężenie wybuchowe być musiał zrobić aby w 1250 litrach się odpowiednie wyrównało :D 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.