Skocz do zawartości

Historia edycji

lukaszra

lukaszra

Witajcie 

zaprezentuje Wam jak traktuje sie klientów w Polsce

po roku i miesiacu padła mi pompa blau wave maker 4000 ,, na pompe jest 2 lata gwarancji 

wyslalem ja zatem do erybki skad byla kupowana ,, po 3 dniach dzwoni serwisant ze nie dziala ze proponuje mi nową rw4

podziekowałem i poprosilem zwrot gotówki lub wymiane na nowa blau 

minely kolejne 2 dni ,, dzwoni ze znalazl nowy oryginalny silnik i wysylaja mi naprawiona pompe ,,, mowie ok  fajnie ,, byłem z niej zadowolony

 

dzisiaj odebrałem ...to sie nóż w kieszeni otwiera i jeszcze bezczelna  kartka ze zdaniem ze zgodnie z moja wola silnik został wymieniony na nowy ...

polska ,,Panie ,,polska ,,,,,, 

wsadzili silnik chinski od OW ,, nie pasował to docieli tak zeby weszła oryginalna kratka ,,, mysleli chyba ze nie poznam ,,,, dramat sprawa idzie do sądu

gratuluje #erybka

 

1.jpg

2.jpg

lukaszra

lukaszra

Witajcie 

zaprezentuje Wam jak traktuje sie klientów w Polsce

po roku i miesiacu padła mi pompa blau wave maker 4000 ,, na pompe jest 2 lata gwarancji 

wyslalem ja zatem do erybki skad byla kupowana ,, po 3 dniach dzwoni serwisant ze nie dziala ze proponuje mi nową rw4

podziekowałem i poprosilem zwrot gotówki lub wymiane na nowa blau 

minely kolejne 2 dni ,, dzwoni ze znalazl nowy oryginalny silnik i wysylaja mi naprawiona pompe ,,, mowie ok  fajnie ,, byłem z niej zadowolony

 

dzisiaj odebrałem ...to sie nóż w kieszeni otwiera i jeszcze bezczelna  kartka ze zdaniem ze zgodnie z moja wola silnik został wymieniony na nowy ...

polska ,,Panie ,,polska ,,,,,, 

wsadzili silnik chinski od OW ,, nie pasował to docieli tak zeby weszła oryginalna kratka ,,, mysleli chyba ze nie poznam ,,,, dramat sprawa idzie do sądu

 

1.jpg

2.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.