Skocz do zawartości

Historia edycji

Pokolec

Pokolec

17 minut temu, FajnyRadziu napisał:

A może znajdź element wspólny dla dwóch kostek, woda do podmiany np? 

Komplet RO wymieniałem miesiąc temu. Sugerujecie żeby coś zmienić w tej kwestii ? po ICP wydaje sie być OK, TDS 000.

35 minut temu, sith114 napisał:

Z tych danych widać kiedy wzrosło KH. Nie ma jakiś konkretnych sytuacji awaryjnych w tym okresie? Jak mowisz ze skręcasz ballinga a KH caly czas rośnie to jak na moje możesz go zupełnie odłączyć. Widocznie nic nie pobiera tego co dajesz do wody. 

Nie przypominam sobie żadnej sytuacji. jedyne co to od jakiegoś czasu gdy wsadzę rękę do sumpa i stoje boso na płytkach w piwnicy czuje lekkie mrowienie na palcach, jakby przebicie.

Ostatnio też kupiłem podstawki ceramiczne na których robię szczepki z firmy Cascara, mam ich w sumie aktualnie około 20 szt.

Pokolec

Pokolec

10 minut temu, FajnyRadziu napisał:

A może znajdź element wspólny dla dwóch kostek, woda do podmiany np? 

Komplet RO wymieniałem miesiąc temu. Sugerujecie żeby coś zmienić w tej kwestii ? po ICP wydaje sie być OK, TDS 000.

32 minuty temu, sith114 napisał:

Z tych danych widać kiedy wzrosło KH. Nie ma jakiś konkretnych sytuacji awaryjnych w tym okresie? Jak mowisz ze skręcasz ballinga a KH caly czas rośnie to jak na moje możesz go zupełnie odłączyć. Widocznie nic nie pobiera tego co dajesz do wody. 

Nie przypominam sobie żadnej sytuacji. jedyne co to od jakiegoś czasu gdy sadzę rękę do sumpa i stoje boso na płytkach w piwnicy czuje lekkie mrowienie na palcach, jakby przebicie.

Ostatnio też kupiłem podstawki ceramiczne na których robię szczepki z firmy Cascara, mam ich w sumie aktualnie około 20 szt.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.