Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

1. Akwa jesteś przekonany do tego widoku z 4 stron. Dla wygodny i wg mnie lepszego efektu wizualnego nie lepiej poświęcić 1 krótszy bok na komin?

2. Budowa lampy. Sprawdzałeś czy układ 2 kolorów RB i White będzie Ci odpowiadał? Sprawdziłbym tą na jakimś fragmencie lampy żeby nie przerabiać lampy.

3. Magnesy przynajmniej jebao te "zewnętrzne" mogą być w wodzie nie wiem jak u innych firm. - Uwaga
Ale ja bym zmienił założenie na 3 widoczne strony. szczegołnie przy tej szerokości zbiornika. I wtedy na tym krótszym boku cyrkulacja ;)

 

image.png.82bd9ece2ed5cb63fc617a326eb1a4fe.png

Taki przykładowy komin. Węższego niż 12 cm chyba i tak nie zrobisz. Długość już mniej wpływa na wygląd.
Ale jak go zasłonić mając do dyspozycji 26,5 cm. Albo i mniej jak odejmiesz grubość szyby przy takim akwa pewnie 10mm.

sith114

sith114

1. Akwa jesteś przekonany do tego widoku z 4 stron. Dla wygodny i wg mnie lepszego efektu wizualnego nie lepiej poświęcić 1 krótszy bok na komin?

2. Budowa lampy. Sprawdzałeś czy układ 2 kolorów RB i White będzie Ci odpowiadał? Sprawdziłbym tą na jakimś fragmencie lampy żeby nie przerabiać lampy.

3. Magnesy przynajmniej jebao te "zewnętrzne" mogą być w wodzie nie wiem jak u innych firm. Ale ja bym zmienił założenie na 3 widoczne strony. szczegołnie przy tej szerokości zbiornika. I wtedy na tym krótszym boku cyrkulacja ;)

 

image.png.82bd9ece2ed5cb63fc617a326eb1a4fe.png

Taki przykładowy komin. Węższego niż 12 cm chyba i tak nie zrobisz. Długość już mniej wpływa na wygląd.
Ale jak go zasłonić mając do dyspozycji 26,5 cm. Albo i mniej jak odejmiesz grubość szyby przy takim akwa pewnie 10mm.

sith114

sith114

1. Akwa jesteś przekonany do tego widoku z 4 stron. Dla wygodny i wg mnie lepszego efektu wizualnego nie lepiej poświęcić 1 krótszy bok na komin?

2. Budowa lampy. Sprawdzałeś czy układ 2 kolorów RB i White będzie Ci odpowiadał? Sprawdziłbym tą na jakimś fragmencie lampy żeby nie przerabiać lampy.

3. Magnesy przynajmniej jebao te "zewnętrzne" mogą być w wodzie nie wiem jak u innych firm. Ale ja bym zmienił założenie na 3 widoczne strony. szczegołnie przy tej szerokości zbiornika. I wtedy na tym krótszym boku cyrkulacja ;)

 

image.png.82bd9ece2ed5cb63fc617a326eb1a4fe.png

Taki przykładowy komin. Węższego niż 12 cm chyba i tak nie zrobisz. Długość już mniej wpływa wygląd.
Ale jak go zasłonić mając do dyspozycji 26,5 cm. Albo i mniej jak odejmiesz grubość szyby przy takim akwa pewnie 10mm.

sith114

sith114

1. Akwa jesteś przekonany do tego widoku z 4 stron. Dla wygodny i wg mnie lepszego efektu wizualnego nie lepiej poświęcić 1 krótszy bok na komin?

2. Budowa lampy. Sprawdzałeś czy układ 2 kolorów RB i White będzie Ci odpowiadał? Sprawdziłbym tą na jakimś fragmencie lampy żeby nie przerabiać lampy.

3. Magnesy przynajmniej jebao te "zewnętrzne" mogą być w wodzie nie wiem jak u innych firm. Ale ja bym zmienił założenie na 3 widoczne strony. szczegołnie przy tej szerokości zbiornika. I wtedy na tym krótszym boku cyrkulacja ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.