Skocz do zawartości

Historia edycji

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

Dzięki Panowie za opinie.

Odnośnie wentylacji w formie kanału w posadzce - niestety nie ma takiej możliwości posadzki już są, a dom "na wykończeniu", (i ja przy okazji :blink:)
Prawdopodobnie wentylacja będzie chodziła spodem szafki do góry "między" akwa a frontem. Innej opcji nie mam. Jeżeli trzeba będzie wrzucę jakiś wentylator aby wymusić obieg, ale to raczej będzie reakcja na ew. problemy, a nie profilaktyka, bo nie chce mi się o tym myśleć teraz. Nad akwa mam wyciąg rekuperatora. (W sumie sam nie wiem czy dobrze zrobiłem czy źle - czas pokaże, zawsze można zatkać)

@grzegorz.kTe świetlówki to masz jakieś konkretne na myśli? (Widmo)
@owler być może. Mam nadzieję, że na start wystarczy, jak trzeba będzie będę kombinował :) O refugium czytam, ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać, co wypowiedź to "moje mojejsze" i nie wiadomo kogo słuchać, a żeby wyłuskać "esencję" z wypowiedzi potrzeba czasu. 

 

 

NaCoMiToAkwarium

NaCoMiToAkwarium

Dzięki Panowie za opinie.

Odnośnie wentylacji w formie kanału w posadzce - niestety nie ma takiej możliwości posadzki już są, a dom "na wykończeniu", (i ja przy okazji :blink:)
Prawdopodobnie wentylacja będzie chodziło spodem szafki do góry "między" akwa a frontem. Innej opcji nie mam. Jeżeli trzeba będzie wrzucę jakiś wentylator aby wymusić obieg, ale to raczej będzie reakcja na ew. problemy, a nie profilaktyka, bo nie chce mi się o tym myśleć teraz. Nad akwa mam wyciąg rekuperatora. (W sumie sam nie wiem czy dobrze zrobiłem czy źle - czas pokaże, zawsze można zatkać)

@grzegorz.kTe świetlówki to masz jakieś konkretne na myśli? (Widmo)
@owler być może. Mam nadzieję, że na start wystarczy, jak trzeba będzie będę kombinował :) O refugium czytam, ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać, co wypowiedź to "moje mojejsze" i nie wiadomo kogo słuchać, a żeby wyłuskać "esencję" z wypowiedzi potrzeba czasu. 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.