Skocz do zawartości

Historia edycji

szutarek78

szutarek78

11 minut temu, Tomwar napisał:

od 3 miesięcy karmię mrożonkami Ocean Nutrition w sumpue mam refugium, No3 mam poniżej 1, niestety glony nie odpuszczają, i na dodatek takie wysokie parametry nie wiadomo skąd...... Nie wiem gdzie w czym szukać problemu, Molibiden z NoPox, a reszta ? 

Zastanawiam się czy bioceramike skała coś może oddawać do wody....

Podmianki będę robił teraz raz na tydzień 10% 

Nie wiesz z skąd. 

Podwyższony molibden - masz z no3po4x, stront musiałeś przelać w mikro od ATI, metale coś ci oddaje do wody, Podwyższone Po4 to nadmiar organiki (rozkłądający się detrytus lub nadmiar ryb lub za duże karmienie)

Dodał bym też absorber na po4 np phosphate minus. 1 litr do filtra z małym przepływem.

 

szutarek78

szutarek78

4 minuty temu, Tomwar napisał:

od 3 miesięcy karmię mrożonkami Ocean Nutrition w sumpue mam refugium, No3 mam poniżej 1, niestety glony nie odpuszczają, i na dodatek takie wysokie parametry nie wiadomo skąd...... Nie wiem gdzie w czym szukać problemu, Molibiden z NoPox, a reszta ? 

Zastanawiam się czy bioceramike skała coś może oddawać do wody....

Podmianki będę robił teraz raz na tydzień 10% 

Nie wiesz z skąd. 

Podwyższony molibden - masz z no3po4x, stront musiałeś przelać w mikro od ATI, metale coś ci oddaje do wody, Podwyższone Po4 to nadmiar organiki (rozkłądający się detrytus lub nadmiar ryb lub za duże karmienie)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.