Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Pamiątkowa fotka. Nie krzyczcie, że mi octopus zwisa, nie zauważyłam, że wysmyknął się z d-ringu :D

WBHEFWd.jpg

Jak będę miała chwilę w weekend to wrzucę więcej fotek fauny, którą mieliśmy okazję podziwiać. Niektórzy odważni mieli nawet bliskie spotkanie z żarłaczem białopłetwym... Zdjęcia robił mój instruktor, ale nam jego zgodę na ich linkowanie i zamieszczanie na forum, więc poszastam w wolnej chwili. 

Jedno ze zdjęć jednak wrzucę od razu. Piękne, straszne i smutne jednoczesnie

9IMDxKl.jpg

Widzicie ten zwisajacy z pyska łańcuch i hak? :(

Nik@

Nik@

Pamiątkowa fotka. Nie krzyczcie, że mi octopus zwisa, nie zauważyłam, że wysmyknął się z d-ringu :D

WBHEFWd.jpg

Jak będę miała chwilę w weekend to wrzucę więcej fotek fauny, którą mieliśmy okazję podziwiać. Niektórzy odważni mieli nawet bliskie spotkanie z żarłaczem białopłetwym... Zdjęcia robił mój instruktor, ale nam jego zgodę na ich linkowanie i zamieszczanie na forum, więc poszastam w wolnej chwili. 

Jedno ze zdjęć jednak wrzucę od razu. Piękne, straszne i smutne jednoczesnie

9IMDxKl.jpg

Widzicie ten zwisajacy z pyska łańcuch? :(

Nik@

Nik@

Pamiątkowa fotka. Nie krzyczcie, że mi octopus zwisa, nie zauważyłam, że wysmyknął się z d-ringu :D

WBHEFWd.jpg

Jak będę miała chwilę w weekend to wrzucę więcej fotek fauny, którą mieliśmy okazję podziwiać. Niektórzy odważni mieli nawet bliskie spotkanie z żarłaczem białopłetwym... Zdjęcia robił mój instruktor, ale nam jego zgodę na ich linkowanie i zamieszczanie na forum, więc poszastam w wolnej chwili. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.