Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

Godzinę temu, Ironista napisał:

Na mrożonki go przestaw, to łatwiej będzie w transporcie niż z żywym pokarmem.:D:D

Dlatego pisałem, bier jedynkę. Jak błazenkowa z przychówkiem nie pojedzie, to masz pokój, a jak pojedzie, to ich tam w jedynce jakoś pomieści (młode małe, to się zmieszczą), a Ty w mojej przewaletujesz. Zrobimy flachę przed snem i pośpiewamy Shenandoah,  jak za dawnych lat.:playing

To nie jest takie proste z tymi mrozonkami ;P 
Taki plan jest z ta jedynka, a jak sie zdecyduje to na miejscu apartament ogarniemy :D ;) ;) A pospiewac to pospiewamy na pewno, za "blazenka", za "sumpa" i "akwarium" by nie bylo akcji jak u @dadario itd itd ;)

 

 

VDR

VDR

Godzinę temu, Ironista napisał:

Na mrożonki go przestaw, to łatwiej będzie w transporcie niż z żywym pokarmem.:D:D

Dlatego pisałem, bier jedynkę. Jak błazenkowa z przychówkiem nie pojedzie, to masz pokój, a jak pojedzie, to ich tam w jedynce jakoś pomieści (młode małe, to się zmieszczą), a Ty w mojej przewaletujesz. Zrobimy flachę przed snem i pośpiewamy Shenandoah,  jak za dawnych lat.:playing

To nie jest takie proste z tymi mrozonkami ;P 
Taki plan jest z ta jedynka, a jak sie zdecyduje to na miejscu apartament ogarniemy :D ;) ;)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.