Skocz do zawartości

Historia edycji

Dan86PL

Dan86PL

Godzinę temu, dadario napisał:

Hejka Daniel!!!
Najpierw zaczął bym od wyjęcia Arduino (to delikatne jest i podatne na małe "spięcia").

Następnie: podepnij zasilacz 24v do Vin zgodnie z polaryzacją (plus zasilacza z plusem na driverze. bo u Ciebie jeśli dobrze widzę może być na odwrót...

Dzieki Panowi za odpowiedzi. 

Szymon kopę lat. Fajnie, że znowu można na Ciebie liczyć.

Plusy (czerwone) i minusy (czarne) idą dobrze.

Arduino mam odłączone (odłączyłem przetwornicę, zresztą i tak nie działała), a sterowanie DIM podłaczyłem tylko po to żeby wszystkie możliwości wyczerpać, mimo że podłączyłem do martwego Arduiono.

Łopatologicznie wyjaśnie, bo tylko tak potrafię. Zasilacz podłączony do prądu pokazuje na mierniku 24 volt. Jak go podłącze do drivera to już tylko 3v, a na wyjściu z drivera 0...

20200228_222431_compress57.jpg

Dan86PL

Dan86PL

46 minut temu, dadario napisał:

Hejka Daniel!!!
Najpierw zaczął bym od wyjęcia Arduino (to delikatne jest i podatne na małe "spięcia").

Następnie: podepnij zasilacz 24v do Vin zgodnie z polaryzacją (plus zasilacza z plusem na driverze. bo u Ciebie jeśli dobrze widzę może być na odwrót...

Dzieki Panowi za odpowiedzi. 

Szymon kopę lat. Fajnie, że znowu można na Ciebie liczyć.

Plusy (czerwone) i minusy (niebieskie) idą dobrze.

Arduino mam odłączone (odłączyłem przetwornicę, zresztą i tak nie działała), a sterowanie DIM podłaczyłem tylko po to żeby wszystkie możliwości wyczerpać, mimo że podłączyłem do martwego Arduiono.

Łopatologicznie wyjaśnie, bo tylko tak potrafię. Zasilacz podłączony do prądu pokazuje na mierniku 24 volt. Jak go podłącze do drivera to już tylko 3v, a na wyjściu z drivera 0...

20200228_222431_compress57.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.