Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

26 minut temu, jacekberetłódz napisał:

Takie to bardzo toksyczne a masa ludzi to hoduje  w zbiornikach  i sprzedaje  i jakoś nie słyszałem o  dziwnych przypadkach

To chyba czas udać raryngologa , wiele osób miało przejścia , wiele znajomych z rodzinami wylądowało w szpitalu  , tak tv też kłamie  , akcje relacjonowane w tv z zastępami straży pożarnej .  Powiedz czemu tak ostro odpowiadasz , masz w tym jakiś interes ? 
Szczerze , 3 osoby z dziwną nadmierna jak dla mnie determinacją negują dość straszne  , rodzinne przeżycia wielu ludzi z forum . 
Nie zauważyłeś że  twoje ataki nie są  akceptowane ? ! . 
ps: No tak , sprzedaje , ha ja dostałem za darmo z ostrzeżeniem od dającego , uważaj bo  zaboli jak ruszysz , ruszyłem  .
Tak dla handlarzy to taki temat jest bee , psuje zarabianie kasy  . 

 

Tylko jak dla mnie to masz co innego  . 
NvX8GTa.jpg

SU1

SU1

4 minuty temu, jacekberetłódz napisał:

Takie to bardzo toksyczne a masa ludzi to hoduje  w zbiornikach  i sprzedaje  i jakoś nie słyszałem o  dziwnych przypadkach

To chyba czas udać raryngologa , wiele osób miało przejścia , wiele znajomych z rodzinami wylądowało w szpitalu  , tak tv też kłamie  , akcje relacjonowane w tv z zastępami straży pożarnej .  Powiedz czemu tak ostro odpowiadasz , masz w tym jakiś interes ? 
Szczerze , 3 osoby z dziwną nadmierna jak dla mnie determinacją negują dość straszne  , rodzinne przeżycia wielu ludzi z forum . 
Nie zauważyłeś że  twoje ataki nie są  akceptowane ? ! . 
ps: No tak , sprzedaje , ha ja dostałem za darmo z ostrzeżeniem od dającego , uważaj bo  zaboli jak ruszysz , ruszyłem  .
Tak dla handlarzy to taki temat jest bee , psuje zarabianie kasy  . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.