Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

Nie chcę reklamować, ale tez nie mogłem zejść z po4 na niżej niż 0.15. Zainwestowałem w 1.2kg life bio filla od Aquaforestu + zacząłem testować metode probiotyczną. Odpieniacz z mokrej piany przestawiłem na suchą (wyrzucam niecały kubek raz na dwa tygodnie) po4 po miesiącu mam niewykrywalne (hanka) po karmieniu skacze na 003-004. mrożonek oczywiście nie płuczę, tylko zamardzniętą kostkę kładę na cyrkulatorze. Używałem metody vsv, na 500l zbiornik lałem po 10ml vsv dziennie. Po4 za chole** nie chciało zejść niżej niż 0.2 - 0.15

Dexter2k13

Dexter2k13

Nie chcę reklamować, ale tez nie mogłem zejść z po4 na niżej niż 0.15. Zainwestowałem w 1.2kg life bio filla od Aquaforestu + zacząłem testować metode probiotyczną. Odpieniacz z mokrej piany przestawiłem na suchą (wyrzucam niecały kubek raz na dwa tygodnie) po4 po miesiącu mam niewykrywalne (hanka) po karmieniu skacze na 003-004. mrożonek oczywiście nie płuczę, tylko zamardzniętą kostkę kładę na cyrkulatorze 

Dexter2k13

Dexter2k13

Nie chcę reklamować, ale tez nie mogłem zejść z po4 na niżej niż 0.15. Zainwestowałem w 1.2kg life bio filla od Aquaforestu + zacząłem testować metode probiotyczną. Odpieniacz z mokrej piany przestawiłem na suchą (wyrzucam niecały kubek raz na dwa tygodnie) po4 po miesiącu mam niewykrywalne (hanka) po karmieniu skacze na 003-004 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.