Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

W dniu 16.02.2020 o 22:38, rmatysiak napisał:

Całe akwarium. Wejście do groty wieczorem i rano :)

 

Dopiero teraz przeczytałam. Co to za ryby tam są? Przypominają chromisy. Nie boisz się, że Rawka je zabije? 

Karmie ja codziennie. Najchętniej je mysis, daje jej z pół kosteczki. Czasem dostaje mrożonego małża albo mrożona krewetkę, ale często ich nie dojada i wyrzuca poza norkę. 

Co dwa, trzy dni dostaje żywego turbo i Columbella.

Moja też sobie wejścia do groty zamyka. Chodzi sobie po całym zbiorniku, ale jak mnie zobaczy, to czmycha do norki i wystawia tylko głowę. Jak chce ją nakarmić, to pukam w szybę i zaraz podchodzi do tego samego wyjścia, przy którym zawsze dostaje pokarm.

Edit: widzę, że masz tam masę aiptasii. Przy rawce nie ma szans dać krewetki. Ciekawe, czy polowała by na brzydala. I chyba dojrzewa dopiero zbiornik, jest masa okrzemek.

Nik@

Nik@

W dniu 16.02.2020 o 22:38, rmatysiak napisał:

Całe akwarium. Wejście do groty wieczorem i rano :)

 

Dopiero teraz przeczytałam. Co to za ryby tam są? Przypominają chromisy. Nie boisz się, że Rawka je zabije? 

Karmie ja codziennie. Najchętniej je mysis, daje jej z pół kosteczki. Czasem dostaje mrożonego małża albo mrożona krewetkę, ale często ich nie dojada i wyrzuca poza norkę. 

Co dwa, trzy dni dostaje żywego turbo i Columbella.

Moja też sobie wejścia do groty zamyka. Chodzi sobie po całym zbiorniku, ale jak mnie zobaczy, to czmycha do norki i wystawia tylko głowę. Jak chce ją nakarmić, to pukam w szybę i zaraz podchodzi do tego samego wyjścia, przy którym zawsze dostaje pokarm.

Nik@

Nik@

W dniu 16.02.2020 o 22:38, rmatysiak napisał:

Całe akwarium. Wejście do groty wieczorem i rano :)

 

Dopiero teraz przeczytałam. Co to za ryby tam są? Przypominają chromisy. Nie boisz się, że Rawka je zabije? 

Karmie ja codziennie. Najchętniej je mysis, daje jej z pół kosteczki. Czasem dostaje mrożonego małża albo mrożona krewetkę, ale często ich nie dojada i wyrzuca poza norkę. 

Co dwa, trzy dni dostaje żywego turbo.

Moja też sobie wejścia do groty zamyka. Chodzi sobie po całym zbiorniku, ale jak mnie zobaczy, to czmycha do norki i wystawia tylko głowę. Jak chce ją nakarmić, to pukam w szybę i zaraz podchodzi do tego samego wyjścia, przy którym zawsze dostaje pokarm.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.