Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

16 godzin temu, Radek-sl napisał:

Zajrzyj na temat "Popełniłem rollermata" kolegi Jukos`a wszystko plastikowe, tak samo jak w twoim odpieniaczu i wszystkich innych urządzeniach .

Już dawno przeczytałem wątek Jukosa ten o rollermacie:

W moim rollermacie nie będzie żadnych metalowych elementów a silnik napędowy i przekaźnik oczywiście będzie w szczelnym pudełku. Te filmy które zamieściłem są tylko poglądowe aby przedstawić sposób napędu. Już zakupiłem 3 szt prętów gwintowanych i nakrętek z nylonu po 100cm sztanga z aukcji allegro:

https://allegro.pl/oferta/m8-pret-gwintowany-nylonowy-szpilka-poliamid-nylon-7212541111

Oczywiście mam świadomość że wszystko co ma być zanurzone i ponad solanką musi być odpowiednio zabezpieczone! Ale na priva podałem Ci mój adres mailowy i proszę o Twoje wszystkie sugestie - na pewno z nich skorzystam!

Na dzień dzisiejszy mam już w domu plexi, silnik od grilla, kratki rastrowe, rurki PCV i permanentny  brak czasu ale w sobotę zjadę do domu i zabiorę się za klejenie plexi

waldek123blau

waldek123blau

Godzinę temu, Radek-sl napisał:

Zajrzyj na temat "Popełniłem rollermata" kolegi Jukos`a wszystko plastikowe, tak samo jak w twoim odpieniaczu i wszystkich innych urządzeniach .

Już dawno przeczytałem wątek Jukosa ten o rollermacie:

W moim rollermacie nie będzie żadnych metalowych elementów a silnik napędowy i przekaźnik oczywiście będzie w szczelnym pudełku. Te filmy które zamieściłem są tylko poglądowe aby przedstawić sposób napędu. Oczywiście mam świadomość że wszystko co ma być zanurzone i ponad solanką musi być odpowiednio zabezpieczone! Ale na priva podałem Ci mój adres mailowy i proszę o Twoje wszystkie sugestie - na pewno z nich skorzystam!

Na dzień dzisiejszy mam już w domu plexi, silnik od grilla, kratki rastrowe, rurki PCV i permanentny  brak czasu ale w sobotę zjadę do domu i zabiorę się za klejenie plexi

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.