Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

Godzinę temu, jacekberetłódz napisał:

Pracuję przy produkcji  włóknin  ,  dostałeś informacje z czego ta włóknina jest wykonana z tego co  wiem to prawie wszystko jest sztuczne  a piszę  dlatego że jestem ciekaw jak zbiornik zareaguję  

W opisie jaki sprzedawca napisał było że włóknina jest przeznaczona do filtrów i ma 20g/m2 oraz że jest w 100% wykonana z Polyestru Na foli w którą owinięte były rolki włókniny napisane były takie oznaczenia: DIN EN ISO oraz to że włóknina  została poddana obróbce termicznej i może być stosowana w:

przemyśle metalowym w systemach filtrów pasowych, jako medium filtracyjne do wody i chłodziwa, przy produkcji plisowanych wkładów filtracyjnych do powietrza - oraz filtracji gazu, jako materiał nośny w laminowaniu i w przemyśle kosmetycznym, opakowaniowym oraz motoryzacyjnym.

Tak na marginesie używam cały czas skarpet filtracyjnych wykonanych z tego samego materiału czyli polyestru Przed chwilą sprawdziłem opis na metce i w dotyku jest to ten sam materiał co kupiona włóknina. Moje akwarium działa na tym już ponad dwa lata i jest dobrze!

A Ty Jacek pracujesz może w firmie ATJ w Łodzi ? Bo wcześniej natknąłem się w internecie na to że ta firma też produkuje włókninę i się tak zastanawiałem z jakiego źródła ten gostek sprzedający na OLX i mieszkający w Łodzi ma swoją włókninę?

waldek123blau

waldek123blau

4 minuty temu, jacekberetłódz napisał:

Pracuję przy produkcji  włóknin  ,  dostałeś informacje z czego ta włóknina jest wykonana z tego co  wiem to prawie wszystko jest sztuczne  a piszę  dlatego że jestem ciekaw jak zbiornik zareaguję  

W opisie jaki sprzedawca napisał było że włóknina jest przeznaczona do filtrów i ma 20g/m2

oraz że jest w 100%  Polyestru

A na foli w którą owinięte były rolki włókniny napisane były takie oznaczenia: DIN EN ISO

oraz to że włóknina  została poddana obróbce termicznej

  i może byś stosowana w przemyśle metalowym w systemach filtrów pasowych, jako medium filtracyjne do wody i chłodziwa, przy produkcji plisowanych wkładów filtracyjnych do powietrza - oraz filtracji gazu, jako materiał nośny w laminowaniu i w przemyśle kosmetycznym, opakowaniowym oraz motoryzacyjnym.

Tak na marginesie używam cały czas skarpet filtracyjnych wykonanych z tego samego materiału czyli polyestru Przed chwilą sprawdziłem opis na metce i w dotyku jest to ten sam materiał co kupiona włóknina. Moje akwarium działa na tym już ponad dwa lata i jest dobrze!

A Ty Jacek pracujesz może w firmie ATJ w Łodzi ? Bo wcześniej natknąłem się w internecie na to że ta firma też produkuje włókninę i się tak zastanawiałem z jakiego źródła ten gostek sprzedający na OLX i mieszkający w Łodzi ma swoją włókninę?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.