Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

Godzinę temu, AnT napisał:

Fajnie się pisze ochy ach . 

A najlepiej działa poczta pantoflowa .

I się człowiek dowiaduje choć co przypadkiem jak komu wywaliło . 

Ale jak któregoś dociśniemy to wtedy faktycznie napisze że też miał wtopy .
Jaki by to nie był SETUP . 

Wiec proszę nie pogrążajcie się sami - bo jak się to czyta , ja już X lat  to ...... 

Dajcie sobie na luz . 

Pozdrawiam 

Poczta pantoflowa  :animier: haha , no to by się nie jeden  czytający forum zdziwił  w niektórych tematach  haha , ojjj , aż sobie hrumkłem :D . 
Uprzedziłeś mnie , ludzie już całe forum od dawna wie kto ma jakie zdanie  ( np:  o odpieniaczu )   po  prącie  to wałkować tyle razy :banghead . 
 

2 godziny temu, =Fresz= napisał:

W moim przypadku problem był z chemiclean którego dałem na pałę ;) i tu pasuje świetnie określenie że wrogiem zbiornika jest jego prowadzący heh

W twoim przypadku problemem była ( i pewnie jest ) za słaba filtracja ( czytaj  za słabe usuwanie  produktów przemiany materii  )  w stosunku do  karmienia i konsumentów w zbiorniku  . Więcej światła w lato to i odbiorcy się znaleźli  a że niechciani  .... . A ty dobiłeś zbiornik tym że jeszcze zmniejszyłeś masę która ledwo dawała radę  to konsumować  . 
I tak by zdech i tak .

 

o skoczę po popkorn :clapping

SU1

SU1

56 minut temu, AnT napisał:

Fajnie się pisze ochy ach . 

A najlepiej działa poczta pantoflowa .

I się człowiek dowiaduje choć co przypadkiem jak komu wywaliło . 

Ale jak któregoś dociśniemy to wtedy faktycznie napisze że też miał wtopy .
Jaki by to nie był SETUP . 

Wiec proszę nie pogrążajcie się sami - bo jak się to czyta , ja już X lat  to ...... 

Dajcie sobie na luz . 

Pozdrawiam 

Poczta pantoflowa  :animier: haha , no to by się nie jeden  czytający forum zdziwił  w niektórych tematach  haha , ojjj , aż sobie hrumkłem :D . 
Uprzedziłeś mnie , ludzie już całe forum od dawna wie kto ma jakie zdanie  ( np:  o odpieniaczu )   po  prącie  to wałkować tyle razy :banghead . 
 

2 godziny temu, =Fresz= napisał:

W moim przypadku problem był z chemiclean którego dałem na pałę ;) i tu pasuje świetnie określenie że wrogiem zbiornika jest jego prowadzący heh

W twoim przypadku problemem była ( i pewnie jest ) za słaba filtracja ( czytaj  za słabe usuwanie  produktów przemiany materii  )  w stosunku do  karmienia i konsumentów w zbiorniku  . Więcej światła w lato to i odbiorcy się znaleźli  a że niechciani  .... . A ty dobiłeś zbiornik tym że jeszcze zmniejszyłeś masę która ledwo dawała radę  to konsumować  . 
I tak by zdech i tak .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.