Skocz do zawartości

Historia edycji

FajnyRadziu

FajnyRadziu

Trzeba było wziąć więcej niż jedną. To raz :)

Dwa, krewetki duże aiptasie jedzą niechętnie o ile w ogóle, boją się ich. Duże to już takie jak u Ciebie dla nich. 

Możesz pomóc krewetkom (dokup jeszcze 2 żeby w stadku latały) ubijając aiptasie czy to specyfikiem jak Joe's Juice czy wodą z koncentratem cytrynowym

No i krewetki są wrażliwe na środowisko w akwarium a z tej małej fotki jak @=Fresz= napisał nie wygląda w okeju.

Moje to już się nawet chować przestały, w trójkę potrafią pognać Pictichromisa podczas karmienia co wygląda dość śmiesznie a aiptasie wyżarły mi całą poza jedną wielką która rośnie poza zasięgiem wzroku/rąk. 

FajnyRadziu

FajnyRadziu

Trzeba było wziąć więcej niż jedną. To raz :)

Dwa, krewetki fuse aiptasie jedzą niechętnie o ile w ogóle, boją się ich. Duże to już takie jak u Ciebie dla nich. 

Możesz pomóc krewetkom (dokup jeszcze 2 żeby w stadku latały) ubijając aiptasie czy to specyfikiem jak Joe's Juice czy wodą z koncentratem cytrynowym

No i krewetki są wrażliwe na środowisko w akwarium a z tej małej fotki jak @=Fresz= napisał nie wygląda w okeju.

Moje to już się nawet chować przestały, w trójkę potrafią pognać Pictichromisa podczas karmienia co wygląda dość śmiesznie a aiptasie wyżarły mi całą poza jedną wielką która rośnie poza zasięgiem wzroku/rąk. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.